МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

UAGRO

Місцерозташування:
Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
Адреса компанії:
49000, Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Мечникова, 10Б
Телефон
+38 (067) 650 27 57
Веб-сайт
E-mail:
A.tsemakh@uagro.ua
Вид діяльності: Інтернет- портал
Опис компанії:
Сайт uagro.biz був розроблений для того, щоб допомогти сільгоспвиробнику в придбанні посівного матеріалу, добрива, паливно-мастильних матеріалів, техніки, засобів захисту рослин, за прийнятними цінами. А також — продати вирощений врожай з вигодою для себе.

На uagro.biz, представники сільськогосподарських підприємств та дистриб’ютори компаній постачальників, виступають учасниками торгів. Надійність торгів і якість товарів, виставлених на торги, гарантується тим, що сайт дає можливість реєстрації лише тим користувачам, які підтвердили свої наміри, вказавши код ЄДРПОУ.

UAGRO пропонує зручну платформу, де фермер має можливість одним дзвінком вирішити всі свої питання. Досить тільки подзвонити за безкоштовним номером 737, надати інформацію про свою продукцію або потреби, і наші досвідчені менеджери знайдуть найоптимальніший варіант для Вас. Таким чином, Ви маєте можливість працювати з усією Україною, отримуючи найбільш справедливі та прийнятні ціни на всі категорії товарів і послуг. А найголовніше — за допомогою нашого сайту, Ви зможете продати свій товар за найвигіднішою ціною!


ВакансійКількість знайдених Вакансій: 1

Сортувати за
Кількість вакансій на сторінці
Мапа
Регіон:КРЕМЕНЧУК, Полтавська область
Опубліковано:25.03.2016
Заробітна плата: 3500 грн.
Компанія: UAGRO
Компанія UAGRO відкрила вакансію, менеджера по роботі з клієнтами. Найкращою рекомендацією є досвід...
Попередній 1 Наступний