МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

SYNGENTA / Сингента

Місцерозташування:
Київська область, КИЇВ
Адреса компанії:
03022 г. Киев, ул. Козацкая, 120/4
Телефон
+ 38 (044) 494 17 71
Веб-сайт
E-mail:
career.ua@syngenta.com
Вид діяльності: Засоби захисту рослин, добрива, агрохімія, Насіння, саджанці,розсада
Опис компанії:
«СИНГЕНТА» — одна з провідних світових компаній яка об’єднує понад 28 000 фахівців у 90 країнах задля досягнення однієї мети:РОЗКРИТИ ПОТЕНЦІАЛ РОСЛИНИ.

Від часу свого заснування «Сингента» досягла значних успіхів і на сьогоднішній день є одним із лідерів світового агробізнесу, який оцінюється у понад 60 мільярдів доларів. Поточнення: увесь світовий агробізнес оцінюється у 60 мільярдів доларів чи ця цифра стосується лише «Сингенти»? Якщо йдеться про весь світовий бізнес, то речення переробляти не треба. До портфоліо «Сингенти» входить понад 80 засобів захисту рослин, а також велика кількість гібридів і сортів насіння польових та овочевих культур. В українському відділенні компанії працює більше 300 фахівців, серед яких багато кандидатів сільськогосподарських наук. Метою компанії «Сингента» в Україні є пропозиція комплексних рішень для українських аграріїв та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні компанії. «Сингенту» вирізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених завдань та використання переваг сільського господарства України.

Основні напрямки роботи: засоби захисту рослин (гербіциди, фунгіциди, інсектициди, протруйники, ретарданти, органічне добриво), насіння польових культур (кукурудза, ріпак, сорго, соняшник, цукрові буряки, зернові культури), насіння овочевих культур, насіння квітів.

Компанія має представництва в бізнес-регіонах України: східному, південно-східному, північному, південному, центральному, західному, а також список офіційних дистриб'юторів насіння і ЗЗР.

ВакансійКількість знайдених Вакансій: 0

Сортувати за
Кількість вакансій на сторінці
Мапа

За заданими критеріями оголошень не знайдено

За заданими критеріями оголошень не знайдено