МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

KERNEL Group of companies/ КЕРНЕЛ

Місцерозташування:
Київська область, КИЇВ
Адреса компанії:
01135, г. Киев, ул. Дмитриевская 92-94
Телефон
+38-044 461-88-01
Веб-сайт
E-mail:
cv@kernel.ua
Вид діяльності: Виробництво, Землеробство, Олійні культури, Рослинництво, Торгівельна діяльність
Опис компанії:
«Кернел Груп» - провідна диверсифікована агропромислова компанія в Україні та Росії. Експортуючи щорічно близько 5 млн тонн сільськогосподарської продукції, є найбільшим постачальником соняшникової олії і шроту на міжнародний ринок і одним з найбільших експортерів зернових з чорноморського регіону.

Виробничі активи компанії простягаються від чорноземних сільгоспугідь до олійноекстракційних заводів, а логістика будується на базі найбільшої сільськогосподарської інфраструктури, що включає мережу елеваторів і глибоководні експортні термінали.
Регіони діяльності: Тернопільська, Одеська, Миколаївська, Кіровоградська, Черкаська, Полтавська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Дніпропетровська, Хмельницька області

Землі: 390 тис. Га

У 2011 році «Кернел Груп» придбав «Цукровий союз« Укррос »і компанію« Енселко », в 2012 році земельний банк групи збільшився за рахунок двох агрокомпаній в Полтавській і Хмельницькій областях, одна з яких -« СТІОМІ-холдинг », а в червні 2013 Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Jerste BV (Нідерланди), належить холдингу «Кернел Груп», придбати контроль над ТОВ «Твеелінген Україна» (Київ), що володіє сільськогосподарською компанією «Дружба-Нова». При цьому «Кернел» продав ряд інших активів, розташованих далеко від основних потужностей компанії.
Основним бенефіціаром «Кернел Груп» є Андрій Веревський.

ВакансійКількість знайдених Вакансій: 0

Сортувати за
Кількість вакансій на сторінці
Мапа

За заданими критеріями оголошень не знайдено

За заданими критеріями оголошень не знайдено