МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

КВС-Україна/KWS

Місцерозташування:
Київська область, КИЇВ
Адреса компанії:
бульвар Дружби Народів, 19 м. Київ, 01042
Телефон
+38 (044) 586-52-14
Веб-сайт
E-mail:
ukraine@kws.com
Вид діяльності: Насіння, саджанці,розсада
Опис компанії:

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. Майже 160 років компанія займається селекцією провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах та має представництва в більш ніж 70 країнах світу. За останні роки компанія досягла обороту в 1,3 млрд євро та відкрила нові для себе ринки – Китай та Бразилію. Метою роботи компанії, незалежно від континенту та кліматичної зони вирощування культури, є підтримка кожного фермера, застосовуючи індивідуальний підхід та пропонуючи оптимальні рішення.

Гасло KWS – сіємо майбутнє з 1856 року.Високопродуктивне насіння та досконале знання сільського господарства роблять компанію гідним партнером для поколінь фермерів. Це наш внесок у вирішення зростаючої глобальної потреби у продовольстві.

Компанія оптимізує генетичний потенціал за допомогою високоякісних досліджень та селекційних програм, постачає насіння високої якості та виступає надійним парнтером у вирощуванні сільськогосподарської продукції.  

 


ВакансійКількість знайдених Вакансій: 0

Сортувати за
Кількість вакансій на сторінці
Мапа

За заданими критеріями оголошень не знайдено

За заданими критеріями оголошень не знайдено