МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Технотест

Місцерозташування:
Одеська область, ОДЕСА
Адреса компанії:
65065, м. Одеса, вул. Варненська, 12б
Телефон
+380960000737
Веб-сайт
E-mail:
info@technotest.com.ua
Вид діяльності: Виробництво, Сільгосптехніка, Спецтехніка, Торгівельна діяльність, Консалтинг
Опис компанії:
Основний напрямок діяльності компанії - поставка лабораторного обладнання і сучасних аналітичних приладів, призначених для контролю безпеки і якості продукції, сировини, технологічних процесів.
Наше основне завдання - комплексне вирішення проблем замовника, найбільш повне задоволення різноманітних запитів користувачів аналітичних приладів. Вирішення цієї задачі досягається завдяки злагодженій роботі нашого колективу.
Ми не тільки виробляємо і пропонуємо обладнання, але і забезпечуємо інформаційну, методичну і сервісну підтримку, а й проводимо оперативну індивідуальну роботу з кожним замовником по раціональному вирішенню його завдань. Менеджери - фахівці з оснащення приладами та обладнанням лабораторій різного профілю - допоможуть швидко і якісно вирішити будь-яку Вашу проблему: підібрати необхідне обладнання, проконсультувати з питань індивідуального або типового оснащення Вашої лабораторії, організації сучасного аналітичного контролю, розповісти про пристрій і основні характеристики того чи іншого приладу , новинки вітчизняного і зарубіжного ринків.

ВакансійКількість знайдених Вакансій: 1

Сортувати за
Кількість вакансій на сторінці
Мапа
Регіон:ОДЕСА, Одеська область
Опубліковано:04.12.2017
Заробітна плата: 8000 грн.
Компанія: Технотест
Наша компания «Технотест» — производитель, импортер и поставщик лабораторного оборудования,...
Попередній 1 Наступний