МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Украгроком

Місцерозташування:
Київська область, КИЇВ
Адреса компанії:
ул. Голосеевская, 7, корп.2 оф. 5/1
Телефон
050-425-51-90
Веб-сайт
E-mail:
a.glushkova@uak.com.ua
Вид діяльності: Засоби захисту рослин, добрива, агрохімія
Опис компанії:
На сьогодні аграрний сектор є справжнім локомотивом розвитку економіки України, а компанія «Украгроком» — одним з найбільш потужніших гравців аграрного ринку. На сьогодні тут працює  270 співробітників, є 9 представництв по Україні, 20 регіональних складів. Клієнтська база компанії налічує більше трьох тисяч аграрних підприємств.
Серед головних принципів роботи компанії – чесність, відповідальність, вміння завжди знайти взаєморозуміння та надати кваліфіковану консультацію.
Компанія «Украгроком» визначила своїм головними стратегічним завданням впровадження якісно нового, комплексного агрономічного супроводу клієнтів. У кожному представництві компанії працюють агрономи-консультанти з багаторічним практичним досвідом та необхідним обладнанням.
Основними напрямками діяльності компанії «Украгроком» є продаж мінеральних та водорозчинних добрив, засобів захисту рослин та насіння. Основними партнерами виступають компанії Syngenta, Bayer, Basf, Pioneer, Maisadour. Додатковим напрямком є продаж продукції засобів захисту рослин власної торгової марки «Грінфорт».
Перспектива співпраці з «Украгроком» для фермерських господарств є запорукою високого врожаю. Професійні агрономи-консультанти підбирають найбільш оптимальну схему підживлення культур та їх захист від шкідників, при якій фермери отримують найбільші прибутки з власного врожаю.
Перспективи співпраці для компаній з аграрної сфери разом з «Украгроком» є можливість спільно задовольнити потреби кінцевих споживачів-фермерів. Відповідальність і професійність «Украгроком» підтверджена багаторічними відносинами з партнерами.
Щороку компанія збільшує об’єми продажу на 5-7% за рахунок збільшення клієнтської бази та інтенсифікації роботи з існуючими клієнтами. Каталог продукції власної торгової марки оновлюється і поповнюється новими продуктами, згідно потреб споживачів. В найближчій рік компанія планує розширення кількості представництв по території України, що дасть можливість збільшити об’єми продажу на додаткових 5%.

ВакансійКількість знайдених Вакансій: 3

Сортувати за
Кількість вакансій на сторінці
Мапа
Регіон:ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, Хмельницька область
Опубліковано:01.08.2018
Заробітна плата:
Компанія: Украгроком
Компанія Украгроком створена у 1999 році. На сьогоднішній день, є понад 270 висококваліфікованих співробітників, 9-...
Регіон:ВІННИЦЯ, Вінницька область
Опубліковано:23.07.2018
Заробітна плата:
Компанія: Украгроком
Національна українська компанія Украгроком створена у 1999 році . На сьогоднішній день, є понад 270...
Регіон:КИЇВ, Київська область
Опубліковано:20.07.2018
Заробітна плата:
Компанія: Украгроком
У зв'язку з розширенням, ми шукаємо в нашу дружну команду талановитих менеджерів з продажу ЗЗР, насіння, добрив...
Попередній 1 Наступний