МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Хімагромаркетинг

Місцерозташування:
Київська область, КИЇВ
Адреса компанії:
Київ, проспект Соборности 15
Телефон
0503980000
Веб-сайт
E-mail:
denisenko_s@himagro.net
Вид діяльності: Засоби захисту рослин, добрива, агрохімія, Імпорт / Експорт с/г продукції, Насіння, саджанці,розсада, Рослинництво
Опис компанії:
«Хімагромаркетинг» — провідна компанія, яка надає широкий спектр продукції для сільського господарства: засоби захисту рослин, насіння, добрива, інноваційні рішення для захисту посівів з хімічними та біологічними механізмами дії, забезпечує аграріїв передовими технологіями 25 років та добре відома як в Україні так і за кордоном.
Корпоративна культура компанії ТОВ «Хімагромаркетинг» – важлива складова успіху компанії. В основі цієї культури лежать: лідерство, чесність, гнучкість і ефективність. На них ми орієнтуємося в своїй повсякденній роботі, коли шукаємо рішення для найскладніших завдань сучасності. Такий підхід дозволяє нам якісно виконувати нашу місію.
Для того, щоб бути найкращими для наших клієнтів і партнерів, ми постійно вдосконалюємось і прагнемо зробити нашу співпрацю максимально комфортною і доступною у всіх можливих процесах, а також, надавати найповніший спектр послуг.

ВакансійКількість знайдених Вакансій: 1

Сортувати за
Кількість вакансій на сторінці
Мапа
Регіон:КИЇВ, Київська область
Опубліковано:29.03.2019
Заробітна плата: 7000 грн.
Компанія: Хімагромаркетинг
Вимоги: Вища агрономічна освіта; Досвід роботи агрономом  або менеджером з продажу буде вашою...
Попередній 1 Наступний