МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Навчання за кваліфікацією "Спеціаліст Пест Контролю"

ID виставки/події:
10726
Розташування:
Київська область, Київ
Дата проведення:
2019-09-26 - 2019-09-27

Тематика:
Агрохімія
Інфраструктура агробізнесу
Консалтинг
Контроль якості продукції

Організатор:
ГО Продовольча безпека
Веб-сайт виставки/події:
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33
Вже з 20 вересня 2019 року почнуться перевірки всіх харчових потужностей Держпродспоживслужбою на дотримання системи НАССР. Так як, ПЕСТ контроль є важливою складовою НАССР, то  зросла потреба у фахівцях  зазначеної сфери. Можливість підготовки саме таких спеціалістів надає  ГС "Пест контроль України" у співпраці з ГО "Продовольча безпека України".

Навчання проводиться за програмою, що відповідає вимогам Органу сертифікації персоналу Української асоціації якості (ОСП УАЯ), акредитованого в Національному агентстві з акредитації України (НААУ).

На набуття кваліфікації "Спеціаліст ПЕСТ контролю" запрошуються:
- фахівці, які вже працюють у спеціалізованих підприємствах по пест контролю та фумігації;
- фахiвцiв аграрних компаний та компанiй, якi займаються виробництвом та збутом харчової продукцii;
- особи, які бажають мати нову перспективну та високооплачувану професію.

Проводять курс навчання висококваліфіковані фахівці - практики ВГО "Фумігаційна асоціація", ГО "Продовольча безпека України", ТОВ "Спецспектр", ТОВ "Спецтехнологія",  компанii "Вредителям НЕТ", ТОВ "Вента груп", ТОВ "ЕДС ПЛЮС", НПЦ ПРОФМЕД, фітосанітарної служби, а також заслуженi лiкарi України.

За результатами навчання видається Посвідчення про проходження курсу та надається можливість здати відповідний іспит на підтвердження кваліфікації, отримавши сертифікат (за окрему плату), який значно полегшує проходження тендеру та відкриває нові можливості. А також, новинка - практична робота з обладнанням та препаратами по пест - контролю з отриманням подарункового сертифікату на знижку при купівлі обладнання.

Слухачі освоять :
- теоретичні знання , які стосуються послуг в системі інтегрованого захисту від шкідників(фумігація, аерозольні обробки, дезінсекція, дезінфекція, дератизація);
- правила ведення господарської діяльності зі знезараження рослинної продукції, основи дезінсекції, дезінфекції, дератизації у бізнесі з пест контролю;
- вміння застосовувати програми-передумови НАССР щодо процесів контролю за шкідниками, запобігання їх появі, ліквідації та локалізації;
- сучасні методи контролю шкідників.
- практичні навики роботи з обладнанням та препаратами по пест-контролю.
Сертифіковані випускники зможуть започаткувати свою справу з пест контролю, покращити або застосувати свої знання в новаторських фірмах України.

Вартість навчання- 4600 грн. При реєстрації та сплаті до 01.09.19 - знижка 500 грн. При участі кількох слухачів з одного підприємства - діють знижки!

Реєстрація обов'язкова. Кількість місць обмежена.
Після підтвердження необхідно сплатити рахунок, який буде Вам надіслано на вказану електронну адресу при реєстрації.

Листи надсилайте на нашу електронну адресу: svitlanabsg@ukr.net Довідки за тел. 095-300-36-21.