МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Експерта з розвитку м'ясного тваринництва

col-narrow-left   

ID Вакансії:

9070

Опубліковано:

20.10.2017

Професійна область:

Вищий менеджмент: Антикризове управління, Консультування, Керівник підприємства
col-narrow-right   

Тип зайнятості:

Проектна робота

Регіон:

КИЇВ, Київська область 

Досвід роботи:

Більше 6 років

Посилання на вакансію:

col-wide   

Зміст вакансії:

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток») шукає експерта з розвитку м'ясного тваринництва.

Експерт з розвитку м'ясного тваринництва розроблятиме бізнес – моделі створення пілотних проектів збереження та ефективної відгодівлі молодняку ВРХ, отриманого від домогосподарств та дрібних фермерських господарств; підвищення ефективності розвитку сировинної бази виробництва яловичини та розширення ринків збуту.

Для досягнення цієї мети, очікується, що експерт виконуватиме такі завдання: 
1. Проведення оцінки сировинної зони потенціалу формування підприємств (пунктів) промислового дорощування молодняку ВРХ; визначення географічних локації.
2. Розробка двох бізнес-моделей створення та діяльності спеціалізованих підприємств або їх підрозділів, метою яких є заготівля молодняка ВРХ у господарствах населення та його промислове дорощування або надання спеціалізованих послуг домогосподарствам з такого дорощування:
a. модель 1 - на базі сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу;
b. модель 2 – на базі МСП (виробника або трейдера) продукції м’ясного скотарства.
3. Проведення презентації та обговорення розроблених бізнес-моделей з галузевими асоціаціями та іншими учасниками ринку яловичини. 
4. Фіналізація бізнес-моделей і їх презентація.
Строк виконання робіт: до 44 календарних днів від дати укладання угоди про надання послуг.

Кваліфікаційні вимоги:
• Добре розуміння проблем, що пов’язані з виробництвом яловичини, контролем підвищення продуктивності та покращення якості виробництва.
• Щонайменше 10 років роботи у секторі м’ясного тваринництва, впровадженні нових технологій у тваринництві, на ринках кормів та ринках молодняку, відгодівлі тварин, та стандартизації у тваринництві.
• Поглиблені знання потреб українських малих та середніх виробників яловичини, їх організації та структури, а також розвитку у сільській місцевості.
• Успішний досвід проведення навчань з організації виробництва молокопродуктів, впровадження нових технологій/рецептур та випуску нових продуктів.
• Видатні аналітичні здібності.
• Чудові комунікативні навички.

Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме та супровідного листа на електронну адресу ards.hr@ukraineards.com не пізніше 31 жовтня 2017 р. з позначкою «Експерт з розвитку м'ясного тваринництва [+ ПІБ]» в темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.

Компанія «Chemonics» є роботодавцем, що надає рівні можливості для всіх кандидатів в процесі відбору та найму на роботу, не дискримінує за ознакою раси, кольору шкіри, релігійних переконань, статі, національності, політичних вподобань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних спілках, інших факторів, що не впливають на якісне виконання обов’язків.
Про компанію
Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Підтримка аграрного і сільського розвитку"

Зареєструйтесь, будь-ласка, щоб побачити інформацію


Профіль компанії