МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Консультант зі зрошувальних систем

col-narrow-left   

ID Вакансії:

9074

Опубліковано:

25.10.2017
col-narrow-right   

Тип зайнятості:

Проектна робота

Графік роботи:

Гнучкий графік

Досвід роботи:

Від 3-6 років

Посилання на вакансію:

col-wide   

Зміст вакансії:

Проект USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" шукає короткотермінового консультанта з питань зрошувальних систем на період з 15 грудня 2017 року до 25 вересня 2018 року.
Завдання, що стоятимуть перед Консультантом:
 1. Відбір 15 функціонуючих зрошуваних систем, що охоплюють площу до 100 га у пілотних регіонах проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»: Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.
 2. Вивчення інституційного потенціалу та організації управління зрошувальними системами та водними ресурсами (менеджмент, маркетинг, фінанси та бухгалтерський облік) у відібраних організаціях / на підприємствах. Вивчення задоволеності користувачів іригаційних систем якістю надання іригаційних послуг. Аналіз отриманих даних.
 3. Розробка рекомендацій щодо підвищення ефективності та ефективного управління кожною зрошувальною системою на основі аналізу отриманих даних.
 4. Розробка системи моніторингу для нагляду за реалізацією запропонованих рекомендацій.
 5. Надання професійних консультацій щодо покращення продуктивності іригаційних систем та їх ефективного управління зацікавленими сторонами кожної із обраних зрошувальних систем.
 6. Визначення змін у задоволеності користувачів якістю надання іригаційних послуг у результаті впроваджених рекомендацій (зміна поведінки).
 7. Розробка загальних рекомендацій щодо поліпшення ефективності роботи іригаційних систем та їх ефективного управління.
 8. Підготовка заключного звіту.
 
Кваліфікаційні вимоги
 • Щонайменше 5 років досвіду в питаннях управління і регулювання зрошувальних систем
 • Знання структури та потреб, інституційної спроможності та організації місцевих зрошувальних систем (менеджмент, маркетинг, залучення інвестицій, фінансування та бухгалтерський облік тощо)
 • Досвід підготовки інструкцій із удосконалення організації та управління зрошувальними системами.
 • Досвід розробки та проведення навчальних курсів / консультування.
 • Відмінні аналітичні навички.
 • Відмінні навички спілкування.
 
Зацікавлених кандидатів запрошуємо надсилати своє резюме та мотиваційний лист на ел.адресу ards.hr@ukraineards.com до 20 листопада 2017 року. Прохання робити позначку «Irrigation Consultant» у темі листа. Проект контактуватиме лише з кандидатами, що будуть відібрані для фінального інтерв’ю.

Докладнішу інформацію про цю вакансію ви можете отримати за цим посиланням: https://www.prostir.ua/?jobs=konsultant-zi-zroshuvalnyh-system
Про компанію
Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Підтримка аграрного і сільського розвитку"

Зареєструйтесь, будь-ласка, щоб побачити інформацію


Профіль компанії