МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Регіональний менеджер / агроном – консультант

col-narrow-left   

ID Вакансії:

9104

Опубліковано:

30.10.2017

Професійна область:

Сільське господарство, агробізнес, лісове господарство: Агроном, Агроном / Зернові, Агроном/Овочі, Агроном/Садівництво, Агрохімік, Ветеринарія, Головний агроном, Геодезіст
col-narrow-right   

Тип зайнятості:

Повна зайнятість

Графік роботи:

Повний день

Заробітна плата:

від 10000

Регіон:

Одеська, Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська області 

Досвід роботи:

Від 1-3 років

Посилання на вакансію:

col-wide   

Зміст вакансії:

Міжнародна компанія, що спеціалізується на виготовленні та продажу мікродобрив та капельному зрошуванні, шукає в команду регіональних менеджерів з продажу/агрономів-консультантів.

Професійні навички та вміння:
-     Освіта:  вища агрономічна. Переважним фактором є знання сучасних систем захисту рослин.
-     Професійний досвід: бажано мати досвід роботи агрономом в сільськогосподарському підприємстві чи холдинговій компанії протягом кількох років, або в якості менеджера з продажів в сільськогосподарській дистрибуційній компанії, або ж молодшого наукового співробітника в аграрному інституті/університеті. В «ідеальному випадку», Ви вже маєте досвід роботи, що пов’язаний з консультуванням щодо застосування та продажу засобів захисту рослин, насіння та/або в бізнесі добрив та працювали безпосередньо з дистриб’юторами та великими агрохолдингами.
-     Ви маєте спеціальні знання та досвід у сфері живлення та захисту рослин.
-     Якщо Ви кандидат аграрних наук з темою дисертації, що пов’язана із захистом рослин або з живленням рослин – це є важливою перевагою.
-     В 21-му столітті відмінні комп'ютерні навички, вміння вільно працювати в мережі Інтернет та з іншими новітніми медіа-технологіями є обов'язковими.
-     Ви можете проводити та супроводжувати наукові і науково-практичні випробування нових продуктів на полях та оцінювати їх результати.
-     Ви здатні писати статті на агрономічні теми у професійній пресі, розробляти рекламно-технічні матеріали (презентації Power Point, тексти для прямих розсилок, розробки для фірмового веб-сайту і т.д.) і готові та здатні брати активну  участь у роботі відділу маркетингу нашої компанії. Наш маркетинг - це команда розумних, досвідчених, високоосвічених фахівців з живлення рослин в регіонах і на полях України.
-     Знання іноземних мов (англійська або німецька) є перевагою, та створює додаткові перспективи для розвитку вашої подальшої кар’єри у міжнародній компанії.
-     Ви готові проїжджати за кермом автомобіля 60 000 – 70 000 км в рік та працювати на території 1/3 України, з метою надання підтримки та співробітництва з регіональними представництвами дистриб'юторів та обслуговування важливих та/або потенційних кінцевих споживачів наших продуктів.
-     прекрасний організатор, з високим культурним та освітнім рівнем та  комунікаційними здібностями.
-     відповідальний, сумлінний, готові працювати як самостійно, так і у команді.
-     ви дуже цілеспрямовані та стійкі до стресів, можете тримати самодисципліну, підтримуєте систематичний та структурований стиль роботи.
-     гарний комунікатор, вмієте запевняти людей у своїх переконаннях та використовуєте свої знання як у діалозі з індивідуальним клієнтом, так і на семінарах/конференціях з великими аудиторіями; вмієте переконливо вести переговори з керівниками великих сільськогосподарських холдингів.
 
 
Функціональні обов'язки та відповідальність:
-     Ви є представником інтересів компанії в регіоні, ваша головна задача - не прямо продавати продукт, а створювати попит на цей продукт в регіоні, на основі якого буде вимірюватися результат вашої роботи;
-     Ви особисто відповідаєте за результат бізнесу з основними покупцями/ дистрибуторами нашої компанії у регіоні;
-     Ви відповідальні за маркетинг в регіоні з метою створити попит на продукцію компанії за допомогою:
-     проведення маркетингових досліджень в регіонах, вивчення потреб Ваших потенційних клієнтів та аналіз розвитку ринку та конкуренції;
-     планування, управління та проведення дослідів продуктів та демо-полів разом з клієнтами та інститутами, а також іншої рекламної діяльності;
-     здійснення ефективного навчання по продуктам, проведення семінарів, консультацій та агрономічного обслуговування для наших споживачів: імпортерів/дистриб'юторів, агровиробників, наукових діячів інститутів та університетів, а також приватних та державних сільськогосподарських консультаційних установ. 
-     проведення наукового/агрономічного випробування нових продуктів на полях і оцінювання результатів;
-     написання та редагування наукових та рекламно-наукових статей, каталогів, буклетів та інших рекламних матеріалів;
-     регулярний внесок в актуалізацію веб-сайту нашої компанії;
-     ведення нашої CRM системи (системи взаємовідносин з клієнтами) та внесення інформації в базу даних клієнтів.
Заробітна плата та умови праці:
-     Ваша стартова заробітна плата залежить від базової освіти, професійного досвіду та знань:
вона складатиме від 10.000 до 30.000 UAH.
-     Наша компанія пропонує  європейський рівень заробітних плат ;
-     Додатково до фіксованої щомісячної зарплати, в залежності від бізнес-результатів компанії та рівня досягнення ваших власних цілей, передбачено «бонус за досягнення» у розмірі до шести місячних заробітних плат.  
Про компанію
Промоушн Аутсорсинг

Зареєструйтесь, будь-ласка, щоб побачити інформацію


Профіль компанії