МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Менеджер з випробувань та розвитку агрономічного бізнесу

col-narrow-left   

ID Вакансії:

9105

Опубліковано:

30.10.2017
col-narrow-right   

Тип зайнятості:

Повна зайнятість

Графік роботи:

Повний день

Заробітна плата:

від 10000

Регіон:

Центральна Україна 

Досвід роботи:

Від 1-3 років

Посилання на вакансію:

col-wide   

Зміст вакансії:

Міжнародна компанія, що спеціалізується на виготовленні та продажу мікродобрив та капельному зрошуванні, шукає в команду регіональних менеджерів з продажу/агрономів-консультантів.
 
Професійні навички та вміння:
-        Освіта:  вища агрономічна. Вашою перевагою є відмінне знання методики дослідної справи та сучасних систем вирощування та захисту рослин.
-        Професійний досвід: бажано мати досвід роботи пов'язаний з науковою діяльність в сфері агрономії. Слід відмінно знати методику закладання і проведення лабораторних та польових досліджень. Перевагою є робота пов’язана з випробуванням ЗЗР чи листових добрив, навчання в аспірантурі, підготовка або захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата чи доктора сільськогосподарських наук.
-        Ви маєте спеціальні знання та досвід у сфері живлення та захисту рослин.
-        Якщо Ви кандидат сільськогосподарських наук з темою дисертації, що пов’язана із технологічними аспектами вирощування сільськогосподарських культур, захистом рослин або з живленням рослин – це є важливою перевагою.
-        В 21-му столітті відмінні комп'ютерні навички, вміння вільно працювати в мережі Інтернет та з іншими новітніми медіа-технологіями є обов'язковими.
-        Ви можете проводити та супроводжувати наукові і науково-практичні випробування нових продуктів на полях та оцінювати їх результати.
-        Ви вмієте писати статті у професійній пресі та фахових виданнях, формувати звіти про випробування наших продуктів.
-        Знання іноземних мов (англійська або німецька) є перевагою, та створює додаткові перспективи для розвитку вашої подальшої кар’єри у міжнародній компанії.
-        Ви готові проїжджати за кермом автомобіля 60 000 – 70 000 км в рік та працювати на території всієї України, з метою випробування наших продуктів на наших випробувальних центрах та у потенційних кінцевих споживачів та здійснювати агрономічні консультації у разі необхідності.
-        прекрасний організатор наукової діяльності, з високим культурним та освітнім рівнем.
-        відповідальний, добросовісний, готовий працювати як самостійно, так і у команді.
-        дуже цілеспрямований та стійкий до стресів, можете тримати самодисципліну, підтримуєте систематичний та структурований стиль роботи.
-        гарний комунікатор, вмієте запевняти людей у своїх переконаннях та використовуєте свої знання як у діалозі з індивідуальним клієнтом, так і на семінарах/конференціях з великими аудиторіями.
 
 
 
Функціональні обов'язки та відповідальність:
-        Ви у співпраці з керівництвом компанії, продукт-менеджером та регіональними менеджерами вивчаєте нові формуляції наших продуктів, різні дози та фази внесення, розробляєте та випробовуєте різні схеми застосування Вуксалів, проводите порівняльний аналіз з конкурентними продуктами.
-        Закладаєте лабораторні та польові досліди з вивчення Вуксалів у різних ґрунтово-кліматичних зонах України;
-        Надаєте пропозиції з введення та виведення, а також позиціонування продуктів Вуксал на ринку України та інших держав;
-        Допомагаєте та контролюєте випробування Вуксалів регіональними менеджерами;
-        Надаєте консультації з випробуваних схем і продуктів регіональним менеджерам та менеджерам дистриб’юторів;
-        Приймаєте участь у підготовці, написанні та редагуванні наукових та рекламно-наукових статей, каталогів, буклетів та інших рекламних матеріалів;
-        Здійснюєте регулярний внесок в актуалізацію веб-сайту нашої компанії;
-        Приймаєте участь у веденні нашої CRM системи (системи взаємовідносин з клієнтами) та внесенні інформації в базу даних клієнтів.
Заробітна плата та умови праці:
-        Ваша стартова заробітна плата залежить від базової освіти, професійного досвіду та знань: заробітна плата може бути у розмірі від 10.000 до 30.000 UAH;
-       Додатково до фіксованої щомісячної зарплати, в залежності від бізнес-результатів компанії та рівня досягнення ваших власних цілей, передбачено «бонус за досягнення».
Про компанію
Промоушн Аутсорсинг

Зареєструйтесь, будь-ласка, щоб побачити інформацію


Профіль компанії