МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

​Консультант з фінансової обізнаності та фінансового моделювання

col-narrow-left   

ID Вакансії:

9327

Опубліковано:

11.01.2018
col-narrow-right   

Тип зайнятості:

Повна зайнятість

Графік роботи:

Дистанційна робота

Регіон:

КИЇВ 

Досвід роботи:

Від 3-6 років

Посилання на вакансію:

col-wide   

Зміст вакансії:

Проект USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" шукає кандидатів на посаду ​консультанта з фінансової обізнаності та фінансового моделювання. Останній термін подання резюме - 25 січня 2018 року.

О
пис Проекту
Проект з підтримки аграрного та сільського розвитку (надалі - «Агросільрозвиток») фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проект ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх проектів USAID в Україні, а також досвіді роботи місії USAID/Україна, українських партнерів та інших донорів. Проект впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» починаючи з 07 вересня 2016 р. та триватиме до 30 липня 2020 р. 
Проект «Агросільрозвиток» було започатковано для підтримки всеохоплюючого та стійкого економічного зростання шляхом розвитку  аграрного сектору, що надає рівні можливості для всіх виробників, є більш конкурентоспроможним і має більш ефективне врядування, що забезпечуватиме привабливіші умови проживання для мешканців сільських районів. Проект працює на національному та регіональному рівні і приділяє особливу увагу сільському розвитку у південних та східних регіонах України. В рамках діяльності з розвитку ланцюгів доданої вартості сільськогосподарської продукції, Проект зосереджує свої зусилля на м'ясо-молочній продукції, фруктах та овочах. При реалізації ініціатив у сільській місцевості, Проект «Агросільрозвиток» має можливість розширювати свою діяльність за межі сільського господарства та сприяти створенню нових робочих місць у несільськогосподарській сфері. 
У своїй діяльності Проект «Агросільрозвиток» застосовує підхід, що полягає у всебічному розвитку ринкової системи. Метою комплексного розвитку ринкової системи є активізація процесу, в результаті якого ринкова система стає конкурентоспроможною – учасники ринку здатні запроваджувати ефективні інновації, вдосконалювати свої продукти та послуги і підвищувати їх додану вартість, щоб відповідати ринковим вимогам та підтримувати чи збільшувати свою долю ринку; інклюзивною – забезпечує надійні переваги та вигоди різноманітним учасникам ринкової системи, включно із малозабезпеченими та незахищеними, а також всьому суспільству в цілому; та стійкою – учасники ринкової системи здатні  витримувати, вирішувати та долати кризові ситуації на ринку, проблеми, пов’язані із політичною кон'юнктурою, матеріально-сировинною базою або іншими аспектами системи.
У своїй діяльності Проект «Агросільрозвиток» застосовує принципи співробітництва, навчання та адаптації (CLA), що просуваються USAID. За всіма проектними завданнями «Агросільрозвиток» співпрацює із державними установами, підприємствами приватного сектора та іншими партнерами з питань планування, моніторингу та відображення результатів, після чого зусилля зосереджуються на масштабуванні успішних практик та/або адаптації шляхом змінення стратегій і тактик, що застосовувались при виконанні завдань.
 
Опис посади
Консультант з фінансової обізнаності та фінансового моделювання підвищуватиме рівень фінансової обізнаності, покращуватиме навички підготовки бізнес-планів та фінансового моделювання українських МСП, які задіяні у виробництві сільськогосподарської продукції (а саме фруктів, ягід, овочів, молока та м’яса) та / або її після врожайній обробці та / або переробці (далі - цільові МСП), та допомагатиме таким МСП розробляти добре обґрунтовані запити на фінансування у формі фінансової моделі та супровідного опису з метою значного збільшення шансів таких МСП на отримання фінансування.
 
З метою досягнення визначених вище завдань, заплановано наступні кроки:
 
 1. Фіналізація, на основі існуючих напрацювань, змісту та наповнення тренінгу зі створення фінансових моделей та супровідного опису для цільових МСП з метою обґрунтування залучення кредиту
 2. Організація та проводення не менш як трьох вказаних вище тренінгів
 3. Надання підтримки учасникам тренінгу у відправленні / презентації / поданні своєї заявки на кредитування до фінансових компаній, та / або організацій, та / або банків, та / або Українського державного фонду підтримки фермерських господарств
 4. Надання звітів про виконану роботу
Строк виконання робіт: 38 робочих днів протягом періоду з 01 березня 2018 до 08 червня 2018 за вказаним робочим планом.
         
Кваліфікаційні вимоги
 • Знання структури, організації, потреб, обмежень та потенціалу малих та середніх сільськогосподарських підприємств (з доходами від 1 до 100 млн. грн. на рік та штатом від 10 до 250 штатних працівників), які займаються вирощуванням, та / або після врожайною обробкою, та / або переробкою фруктів, ягід та овочів.
 • Принаймні 5 років досвіду підготовки бізнес-планів, та / або бюджетування, та / або фінансового моделювання з метою залучення фінансування (боргових зобов'язань, власного капіталу чи змішаних ресурсів) для малих та середніх сільськогосподарських підприємств, що займаються вирощуванням, та / або після врожайною обробкою, та / або переробкою фруктів, ягід та овочів.
 • Принаймні 2 роки досвіду у проведенні тренінгів, організації та проведенні семінарів, та / або курсів, та / або консультацій з питань, викладених у пункті 2 вище.
 • Обізнаність із заявками та практичний досвідом у підготовці заявок на фінансування до Українського державного фонду підтримки фермерських господарств буде суттєвою перевагою
 • Досвід роботи в багатосторонніх / міжнародних фінансових установах, та / або проектах міжнародної допомоги буде перевагою.
 • Англійська мова на початковому середньому рівні та знання основних фінансових термінів англійською мовою буде перевагою.
 • Дуже гарні комунікативні  навички.
 • Відмінні презентаційні вміння та навички.
Порядок подання резюме
Просимо надсилати резюме та супровідного листа на електронну адресу ards.hr@ukraineards.com не пізніше 25 січня 2018 р. з поміткою «Консультант з фінансової обізнаності та фінансового моделювання [+ ПІБ]» в темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.
 
Компанія «Chemonics» є роботодавцем, що надає рівні можливості для всіх кандидатів в процесі відбору та найму на роботу, не дискримінує за ознакою раси, кольору шкіри, релігійних переконань, статі, національності, політичних вподобань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних спілках, інших факторів, що не впливають на якісне виконання обов’язків.
Про компанію
Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Підтримка аграрного і сільського розвитку"

Зареєструйтесь, будь-ласка, щоб побачити інформацію


Профіль компанії