МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Спеціаліст з аналізу регуляторного середовища

col-narrow-left   

ID Вакансії:

9375

Опубліковано:

01.02.2018
col-narrow-right   

Тип зайнятості:

Часткова зайнятість, Проектна робота

Регіон:

КИЇВ 

Досвід роботи:

Від 3-6 років

Посилання на вакансію:

col-wide   

Зміст вакансії:

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» шукає кандидатів на посаду спеціаліста з аналізу регуляторного середовища у секторах з виробництва молока та м’яса аграрного ринку України.
Останній термін подання резюме: 18 лютого 2018 року. Детальна інформація про вимоги до кандидатів, умови виконання робіт, порядок подання резюме тощо – наводяться нижче.
Короткий опис Проекту
Проект з підтримки аграрного та сільського розвитку (надалі – «Агросільрозвиток») фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проект ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх проектів USAID в Україні, а також досвіді роботи місії USAID/Україна, українських партнерів та інших донорів. Проект впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» починаючи з 07 вересня 2016 р. та триватиме до 30 липня 2020 р. 
Проект «Агросільрозвиток» було започатковано для підтримки всеохоплюючого та стійкого економічного зростання шляхом розвитку  аграрного сектору, що надає рівні можливості для всіх виробників, є більш конкурентоспроможним і має більш ефективне врядування, що забезпечуватиме привабливіші умови проживання для мешканців сільських районів. Проект працює на національному та регіональному рівні і приділяє особливу увагу сільському розвитку у південних та східних регіонах України. В рамках діяльності з розвитку ланцюгів доданої вартості сільськогосподарської продукції, Проект зосереджує свої зусилля на м’ясо-молочній продукції, фруктах та овочах. При реалізації ініціатив у сільській місцевості, Проект «Агросільрозвиток» має можливість розширювати свою діяльність за межі сільського господарства та сприяти створенню нових робочих місць у несільськогосподарській сфері. 
У своїй діяльності Проект «Агросільрозвиток» застосовує підхід, що полягає у всебічному розвитку ринкової системи. Метою комплексного розвитку ринкової системи є активізація процесу, в результаті якого ринкова система стає конкурентоспроможною – учасники ринку здатні запроваджувати ефективні інновації, вдосконалювати свої продукти та послуги і підвищувати їх додану вартість, щоб відповідати ринковим вимогам та підтримувати чи збільшувати свою долю ринку; інклюзивною – забезпечує надійні переваги та вигоди різноманітним учасникам ринкової системи, включно із малозабезпеченими та незахищеними, а також всьому суспільству в цілому; та стійкою – учасники ринкової системи здатні  витримувати, вирішувати та долати кризові ситуації на ринку, проблеми, пов’язані із політичною кон’юнктурою, матеріально-сировинною базою або іншими аспектами системи.
У своїй діяльності Проект «Агросільрозвиток» застосовує принципи співробітництва, навчання та адаптації (CLA), що просуваються USAID. За всіма проектними завданнями «Агросільрозвиток» співпрацює із державними установами, підприємствами приватного сектора та іншими партнерами з питань планування, моніторингу та відображення результатів, після чого зусилля зосереджуються на масштабуванні успішних практик та/або адаптації шляхом змінення стратегій і тактик, що застосовувались при виконанні завдань.
Опис посади
Cпеціаліст з аналізу регуляторного середовища у секторах з виробництва молока та м’яса сприятиме діяльності Компоненту 1 Проекту «Агросільрозвиток» в частині виявлення регуляторних та адміністративних бар’єрів, які заважають розвитку малих та середніх підприємств в секторі виробництва молока та тваринництві, з метою їх подолання. Проведення аналізу регуляторного середовища обмежується тільки секторами виробництва м’яса та молока та не передбачений у секторах переробки м’яса та молочної сировини.
Обов'язки спеціаліста та результати роботи
Для досягнення визначених вище завдань при проведенні оцінки якості регулювань у секторі виробництва молока, на спеціаліста з аналізу регуляторного середовища будуть покладені наступні обов’язки:
 • Проведення інвентаризації законодавчих та нормативно-правових актів, які регулюють діяльність підприємств у секторі виробництва молока;
 • Визначення засобів (інструментів) регулювання та цілей/завдань за бізнес-процесами/етапами у секторі виробництва молока, зокрема, але не обмежуючись, вирощування та відгодовування тварин, ідентифікація та реєстрація тварин, транспортування тварин, забезпечення благополуччя та здоров’я тварин, забезпечення безпечності молочної сировини, утилізація побічних продуктів, складування, зберігання та транспортування молочної сировини, дотримання та проведення ветеринарного контролю;
 • Визначення зобов’язань України з виконання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, які матимуть вплив на регуляторне середовище у секторі виробництва молока;
 • Проведення оцінки якості регулювань у секторі виробництва молока;
 • Проведення моніторингу законодавчих ініціатив, які матимуть потенційний вплив на регулювання сектору виробництва молока;
 • Визначення регуляторних та адміністративних перешкод (в тому числу корупційних ризиків) для розвитку сектору виробництва молока. 
Результатами діяльності спеціаліста з аналізу регуляторного середовища при проведенні оцінки якості регулювань у секторі виробництва молока є:
 • Звіт з оцінки регуляторного середовища сектору виробництва молока, обов’язковими, але не обмежуючись, розділами якого є: перелік регуляторних актів з визначенням актів, які мають ознаки незаконних, недоцільних і неефективних; перелік та оцінка засобів та  інструментів регулювання сектору; перелік виявлених проблем, ризиків та перешкод, які потребуватимуть вирішення.
При проведенні оцінки якості регулювань у секторі виробництва м’яса (м’ясної сировини) для досягнення визначених вище завдань, на спеціаліста з аналізу регуляторного середовища будуть покладені наступні обов’язки:
 • Проведення інвентаризації законодавчих та нормативно-правових актів, які регулюють діяльність підприємств у секторі виробництва м’яса;
 • Визначення засобів (інструментів) регулювання та цілей/завдань за бізнес-процесами/етапами у секторі виробництва м’яса, зокрема, але не обмежуючись, вирощування та відгодовування тварин, ідентифікація та реєстрація тварин, транспортування тварин, забезпечення благополуччя та здоров’я тварин, забезпечення безпечності м’ясної сировини, забій тварин, утилізація побічних продуктів, складування, зберігання та транспортування м’ясної сировини, дотримання та проведення ветеринарного контролю;
 • Визначення зобов’язань України з виконання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, які матимуть вплив на регуляторне середовище у секторі виробництва м’яса;
 • Проведення оцінки якості регулювань у секторі виробництва м’яса;
 • Проведення моніторингу законодавчих ініціатив, які матимуть потенційний вплив на регулювання сектору виробництва м’яса;
 • Визначення регуляторних та адміністративних перешкод (в тому числу корупційних ризиків) для розвитку сектору виробництва м’яса. 
Результатами діяльності спеціаліста з аналізу регуляторного середовища при проведенні оцінки якості регулювань у секторі виробництва м’яса є:
 • Звіт з оцінки регуляторного середовища сектору виробництва м’яса, обов’язковими, але не обмежуючись, розділами якого є: перелік регуляторних актів з визначенням актів, які мають ознаки незаконних, недоцільних і неефективних; перелік та оцінка засобів та  інструментів регулювання сектору; перелік виявлених проблем, ризиків та перешкод, які потребуватимуть вирішення.
Строк виконання робіт
Загальна кількість виконання робіт – 50 днів, що дорівнює не більше 400 годинам, які можуть бути розподілені на два етапи з наступними кінцевими термінами виконання робіт:
 • Проведення аналізу регуляторного середовища сектору виробництва молока із підготовкою відповідного Звіту – до 30 березня 2018 року;
 • Проведення аналізу регуляторного середовища сектору виробництва м’яса із підготовкою відповідного Звіту – до 30 квітня 2018 року;
Кваліфікаційні вимоги
 • Вища юридична освіта;
 • Не менше 5 (п’яти) років досвіду роботи з проведення юридичного аналізу в аграрному секторі та пов’язаних галузях економіки;
 • Досвід проведення перегляду регуляторних актів, аналізу та оцінки регуляторного середовища;
 • Знання напрямків реформування аграрного сектору та ініціатив Уряду з впровадження реформ в аграрному секторі України;
 • Досвід роботи з органами державної влади та координації діяльності з різними групами зацікавлених сторін громадянського суспільства;
 • Досвід роботи в або співпраці з проектами міжнародної технічної допомоги буде перевагою при розгляді кандидата;
 • Вільне володіння українською мовою (знання та володіння англійською мовою вітається);
 • Гарні комунікативні навички.
Порядок подання резюме
Просимо надсилати резюме та супровідного листа на електронну адресу ards.hr@ukraineards.com не пізніше 18 лютого 2018 р. з поміткою «Спеціаліст з аналізу регуляторного середовища [+ ПІБ]» в темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.
 
Компанія «Chemonics» є роботодавцем, що надає рівні можливості для всіх кандидатів в процесі відбору та найму на роботу, не дискримінує за ознакою раси, кольору шкіри, релігійних переконань, статі, національності, політичних вподобань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних спілках, інших факторів, що не впливають на якісне виконання обов’язків.
Про компанію
Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Підтримка аграрного і сільського розвитку"

Зареєструйтесь, будь-ласка, щоб побачити інформацію


Профіль компанії