МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Спеціаліст з аналізу ветеринарних досліджень та заходів контролю

col-narrow-left   

ID Вакансії:

9377

Опубліковано:

01.02.2018
col-narrow-right   

Тип зайнятості:

Часткова зайнятість, Проектна робота

Графік роботи:

Гнучкий графік

Регіон:

КИЇВ 

Досвід роботи:

Від 3-6 років

Посилання на вакансію:

col-wide   

Зміст вакансії:

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» шукає кандидатів на посаду спеціаліста з аналізу умов та можливостей для функціонування приватних ветеринарних лабораторій в Україні.
Останній термін подання резюме: 18 лютого 2018 року. Детальна інформація про вимоги до кандидатів, умови виконання робіт, порядок подання резюме тощо – наводяться нижче.

Короткий опис Проекту
Проект з підтримки аграрного та сільського розвитку (надалі – «Агросільрозвиток») фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проект ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх проектів USAID в Україні, а також досвіді роботи місії USAID/Україна, українських партнерів та інших донорів. Проект впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» починаючи з 07 вересня 2016 р. та триватиме до 30 липня 2020 р. 
Проект «Агросільрозвиток» було започатковано для підтримки всеохоплюючого та стійкого економічного зростання шляхом розвитку  аграрного сектору, що надає рівні можливості для всіх виробників, є більш конкурентоспроможним і має більш ефективне врядування, що забезпечуватиме привабливіші умови проживання для мешканців сільських районів. Проект працює на національному та регіональному рівні і приділяє особливу увагу сільському розвитку у південних та східних регіонах України. В рамках діяльності з розвитку ланцюгів доданої вартості сільськогосподарської продукції, Проект зосереджує свої зусилля на м’ясо-молочній продукції, фруктах та овочах. При реалізації ініціатив у сільській місцевості, Проект «Агросільрозвиток» має можливість розширювати свою діяльність за межі сільського господарства та сприяти створенню нових робочих місць у несільськогосподарській сфері. 
У своїй діяльності Проект «Агросільрозвиток» застосовує підхід, що полягає у всебічному розвитку ринкової системи. Метою комплексного розвитку ринкової системи є активізація процесу, в результаті якого ринкова система стає конкурентоспроможною – учасники ринку здатні запроваджувати ефективні інновації, вдосконалювати свої продукти та послуги і підвищувати їх додану вартість, щоб відповідати ринковим вимогам та підтримувати чи збільшувати свою долю ринку; інклюзивною – забезпечує надійні переваги та вигоди різноманітним учасникам ринкової системи, включно із малозабезпеченими та незахищеними, а також всьому суспільству в цілому; та стійкою – учасники ринкової системи здатні  витримувати, вирішувати та долати кризові ситуації на ринку, проблеми, пов’язані із політичною кон’юнктурою, матеріально-сировинною базою або іншими аспектами системи.
У своїй діяльності Проект «Агросільрозвиток» застосовує принципи співробітництва, навчання та адаптації (CLA), що просуваються USAID. За всіма проектними завданнями «Агросільрозвиток» співпрацює із державними установами, підприємствами приватного сектора та іншими партнерами з питань планування, моніторингу та відображення результатів, після чого зусилля зосереджуються на масштабуванні успішних практик та/або адаптації шляхом змінення стратегій і тактик, що застосовувались при виконанні завдань.

Опис посади
Спеціаліст з аналізу умов і можливостей для функціонування та розвитку приватних ветеринарних (уповноважених) лабораторій в Україні сприятиме діяльності Компоненту 1 Проекту «Агросільрозвиток» в частині виявлення, з метою їх подолання, регуляторних та адміністративних бар’єрів, які заважають проведенню ветеринарних досліджень (випробувань) лабораторіями приватної форми власності та визнання їх результатів (висновків) такими, на підставі яких може бути прийняте відповідне рішення державним ветеринарним інспектором (органом), ролі та участі ветеринарних лабораторій приватної форми власності у певних заходах державного контролю.

Обов'язки спеціаліста та результати роботи
Для досягнення визначених вище завдань при проведенні аналізу регуляторного середовища та законодавчих ініціатив у сфері проведення певних ветеринарних досліджень і заходів державного контролю на спеціаліста з аналізу умов і можливостей для функціонування та розвитку приватних ветеринарних лабораторій в Україні будуть покладені наступні обов’язки:
 • Проведення інвентаризації законодавчих та нормативно-правових актів, які регулюють діяльність ветеринарних лабораторій, проведення ветеринарних досліджень та заходів державного контролю;
 • Визначення засобів (інструментів) регулювання у сфері проведення ветеринарних досліджень та заходів державного контролю;
 • Визначення зобов’язань України з виконання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, які матимуть вплив на регуляторне середовище у сфері проведення ветеринарних досліджень та заходів державного контролю;
 • Проведення оцінки якості регулювань у сфері проведення ветеринарних досліджень та заходів державного контролю;
 • Проведення моніторингу законодавчих ініціатив, які матимуть потенційний вплив на регулювання сфери проведення ветеринарних досліджень та заходів державного контролю;
 • Аналіз та оцінка практики функціонування ветеринарних лабораторій приватної форми власності в Україні;
 • Аналіз практики функціонування ветеринарних лабораторій приватної форми власності в розвинених країнах світу (з акцентом на досвід країн ЄС) та принципи взаємодії з регуляторними органами при проведенні ветеринарних досліджень, зокрема для цілей державного контролю;
 • Визначення регуляторних та адміністративних перешкод (в тому числу корупційних ризиків) для функціонування та розвитку приватних ветеринарних лабораторій в Україні. 
Результатами діяльності спеціаліста з аналізу умов і можливостей для функціонування та розвитку приватних ветеринарних лабораторій в Україні є:
 • Звіт з оцінки регуляторного середовища у сфері проведення ветеринарних досліджень та заходів державного контролю, обов’язковими, але не обмежуючись, розділами якого є: перелік регуляторних актів з визначенням актів, які мають ознаки незаконних, недоцільних і неефективних; перелік та оцінка засобів та  інструментів регулювання сфери проведення ветеринарних досліджень та заходів державного контролю; перелік виявлених проблем, ризиків та перешкод, які заважають функціонуванню і розвитку приватних ветеринарних лабораторій, та потребуватимуть вирішення; найкращі міжнародні практики функціонування приватних ветеринарних лабораторій.
Строк виконання робіт
Загальна кількість виконання робіт – 20 днів, що дорівнює не більше 160 годинам, які можуть бути розподілені на наступні етапи з кінцевими термінами виконання робіт:
 • Проведення аналізу регуляторного середовища у сфері ветеринарних лабораторних досліджень – до 30 березня 2018 року;
 • Проведення аналізу міжнародного досвіду та визначення найкращих практик з функціонування приватних ветеринарних лабораторій – до 15 квітня 2018 року;
 • Підготовка фінального Звіту з виявленими регуляторними та адміністративними перешкодами (проблемами) – до 30 квітня 2018 року.
Кваліфікаційні вимоги
 • Вища освіта в аграрній та/або ветеринарній та/або юридичній сфері;
 • Не менше 5 (п’яти) років досвіду роботи з проведення юридичного аналізу в аграрному секторі та пов’язаних галузях економіки;
 • Досвід проведення перегляду регуляторних актів, аналізу та оцінки регуляторного середовища;
 • Знання напрямків реформування сфери ветеринарного контролю (заходів) та ініціатив Уряду з впровадження реформ в цій сфері;
 • Досвід роботи з органами державної влади та координації діяльності з різними групами зацікавлених сторін громадянського суспільства;
 • Досвід роботи в або співпраці з проектами міжнародної технічної допомоги буде перевагою при розгляді кандидата;
 • Вільне володіння українською мовою (знання та володіння англійською мовою вітається);
 • Гарні комунікативні навички.
Порядок подання резюме
Просимо надсилати резюме та супровідного листа на електронну адресу ards.hr@ukraineards.com не пізніше 18 лютого 2018 р. з поміткою «Спеціаліст з аналізу ветеринарних досліджень та заходів контролю [+ ПІБ]» в темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.
 
Компанія «Chemonics» є роботодавцем, що надає рівні можливості для всіх кандидатів в процесі відбору та найму на роботу, не дискримінує за ознакою раси, кольору шкіри, релігійних переконань, статі, національності, політичних вподобань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних спілках, інших факторів, що не впливають на якісне виконання обов’язків.
Про компанію
Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Підтримка аграрного і сільського розвитку"

Зареєструйтесь, будь-ласка, щоб побачити інформацію


Профіль компанії