МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Козуб Олександр

col-narrow-left   

ІН Резюме:

5406

Опубліковано:

20.11.2015

Номер телефону:

380674094526

E-mail:

akozub.73@mail.ru,
col-narrow-right   

Дата народження:

19.05.1973

Стать:

Чоловіча

Регіон:

КИЇВ, Київська область 

Переїзд:

Можливий
col-wide   

Назва:

Керівник аграрного напрямку

Тип зайнятості:

Повна зайнятість

Графік роботи:

Повний день

Досвід роботи:

1
08.2014 - 07.2015
ПП « Агрофірма Ставиське
| АПК (Переробка та реалізація готової продукції)
Заступник директора


Організація і контроль роботи підприємства (вирощування зернових і технічних культур на площі 1800га);
- формування команди спеціалістів господарства та керівництво колективом (30 чоловік) ;
- управління фінансово-господарською діяльністю підприємства; - організація планування затрат і формування бюджету господарства; - прогнозування вхідних і вихідних грошових потоків, організація застосування придатних ресурсів і других видів зовнішнього фінансування в рамках бюджету; - контроль і оцінка діяльності підзвітних підрозділів і їх керівників; - організація ефективної роботи системи бухгалтерського і керівного обліку; - підготовка фінансової звітності власнику; -закупівля ТМЦ;-організація тендерів і закупівель, контроль руху і залишків ТМЦ;
-планування і складання бюджетів господарства;
-пошук нових постачальників;
-робота з контролюючими органами.

06.2011 - 07.2014
ТОВ Овочева група
| АПК (Переробка та реалізація готової продукції)
Генеральний директор


Створення сучасного аграрного господарства з нуля та керівництво процесом по вирощуванню картоплі в промислових обсягах (1000 га):
- налагодження роботи сучасного технологічного агропромислового господарства зі зрошувальною системою площею 250 га;
стажування, оволодіння досвідом сучасного сільськогосподарського виробництва;
- організація і контроль виробничого процесу; - ведення переговорів з місцевим керівництвом, проведення зібрань з пайщиками; - складання і контроль бюджетних показників; - управління ресурсами поміж підрозділами компанії; - організація вирощування овочевих культур; - розробка і впровадження технологій боротьби зі шкідниками і хворобами овочевих культур; - розробка агротехнічних заходів, спрямованих на підвищення родючості ґрунту і збільшення врожайності сільськогосподарських культур овочів; - розробка виробничих планів сортів і кількості посадкових культур; - підбір техніки; - ведення переговорів щодо придбання насіння рослин, добрив, СЗР; - організація робіт з підготовки ґрунту до посіву і посадки; - розробка заходів з приготування та внесення добрив у ґрунт; - здійснення контролю за підготовкою посадкового матеріалу; - організація робіт по посадці; - розробка планів (календарні графіки по догляду за посівами та нормами поливу); - контроль виконання робіт із збирання, транспортування до місць зберігання та зберігання зібраного врожаю; - підготовка документації та звітів; - здійснення підбору кадрів і керівництво працівниками.Розробка кошторису та бізнес-плану.
(Кошторис проекту 10.млн грн. окупився за 2 роки.)

05.2007 - 05.2011
ТОВ «Сільвер Центр»
| Нерухомість та Девелопмент
Фахівець


Організація купівлі земельних ділянок, переоформлення цільового призначення, ведення технічної документації, робота з сільрадами, управліннями, Держкомземом ДЗК.)

04.2007 - 04.2015
ТОВ «Енергия-М
| АПК (Переробка та реалізація готової продукції)
Інженер по контролю виробництва


Інженер по контролю виробництва.
(ТОВ Баранівский молокозавод, ЗАО Володимерецький молокозавод.)

Освіта:

11.2008
Національний Аграрний університет
Енергетика сільськогосподарського виробництва
Спеціаліст
Середній бал:

Рівень знання української мови:

Вільне володіння

Рівень знання російської мови:

Вільне володіння

Рівень знання aнглійської мови:

Рівень знання німецької мови:

Про мене:

Риси характеру: працьовитість, відповідальність, порядність, дисциплінованість, комунікабельність, впевненість, самокритичність, зібраність, чесність, енергійність, відкритість до нових знань.
Вільно володію українською і російською мовами. Маю водійське посвідчення категорії В (водійський стаж 20 років). Маю власне авто. Володію комп'ютерною грамотністю, в т.ч. Microsoft Office (досконально).
Одружений, виховую сина. Комунікаційні навички максимально розвинуті. Виявляю здатність організовувати і брати участь у колективних формах праці, ефективному налагодженні робочого процесу. Маю активну життєву позицію. Виявляю спроможність до ефективного розв'язання проблем, здатність бачити різні значимі фактори, що впливають на ситуацію.
Маю риси впевненості і автономності у процесі прийняття рішень в критичні моменти, в межах зони власної відповідальності. Маю бажання та інтерес до професійного зростання. Виявляю риси адекватного управлінця. Притаманні: стійкість до стресу, демократичний стиль управління, вміння ефективно працювати з людьми. Присутній досвід формування і керівництва командою близько 50 осіб.