МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Михайлик Анатолий

85b984a150e64de2b20f2cf20733cc64.jpg
col-narrow-left   

ІН Резюме:

5590

Опубліковано:

21.12.2015

Номер телефону:

0676790082

E-mail:

Mih.tol.k.s@ukr.net,
col-narrow-right   

Дата народження:

14.07.1980

Стать:

Чоловіча

Регіон:

Ладижин 

Переїзд:

Можливий
col-wide   

Назва:

Главный инженер

Тип зайнятості:

Повна зайнятість

Досвід роботи:

1
05.2014 - до теперішнього часу
ТОВ "ТАС-АГРО"
| АПК (Сільське господарство)
Головний інженер агрохолдинга


Господарство використовує біля 80000га землі.
В підпорядкуванні 22 головних інженери господарств.
Забеспечення роботоздатного технічного стану усієї техніки господарств (трактори, автомобілі, комбайни, оприскувачі, навантажувачі, прицепна с-г техніка і ін) в Чернігівській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській, Дніпропетровській, Миколаївській обл. Робота з представниками офіційних диллерів (техніка Case, John Deere, New Holland, Green Place та ін.). Робота з дефектними відомостями, оптимізація ремонтів техніки, організація реставрації б/у запчастин. Складання бюджету по ремонту техніки господарствами. Пошук спец-техніки, аналіз технічного стану при закупівлі нової техніки. Робота з сторонніми організаціями, вибір кращих фірм-постачальників (якість, швидкість доставки) запчастин та обладнання при тендерних закупках. Розробка план-графіків ремонтів техніки, розробка технічної документації і ін. Проведення інвентаризацій.
Забезпечення роботоздатного стану зернових елеваторів типу LORT, ARAI, KMZ (7 шт), ремонт зерносушарок, автопідйомників, зерноскладів, силосів, норій, транспортерів, зернопроводів, місця загрузки вагонів зерном, автомобільні та залізничні ваги. Ремонт приміщень та території.

11.2011 - до теперішнього часу
МРІЯ Агрохолдинг
| АПК (Сільське господарство)
Інженер по гарантійному обслуговуванню техніки, внутрішній контролер
mriya.ua

2011 - 2014р. ТОВ «Агрохолдинг Мрія»(біля 320000 га землі).
  • Інженер по гарантійному обслуговуванню техніки
  • Внутрішній аудитор
  • Інженер по розвитку виробничих баз
Своєчасне швидке реагування на гарантійні несправності техніки (трактори, комбайни, оприскувачі, прицепна с.-г. техніка в Львівській, Ів.-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Житомиській обл). Контроль проведення гарантійних ремонтів техніки фірмами-постачальниками даної техніки. Написання претензій. Приймання нової техніки в експлуатацію, виявлення невідповідностей при отриманні нової техніки, оформлення відповідної документації. Ремонт техніки. Робота з такими брендами як: Joohn Deer, Horsch, Amazone, Lemken, Claas, KUHNE,Schulte, Holmer, Kverneland, Grimme, BLU JET, Farmet, Gregoire Besson, Bergmann, Kello-bilt та ін. Робота з такими фірмами як: «МеханіК», «ЛАН», «РАЙЗ», «Хольмер-Україна», «Лемкен-Україна», «Астра», «Ландтехнік» та ін.
Контроль технічного стану та використання техніки в полях.
Перевірка та контроль використання запчастин на техніці, оформлення відповідної документації. Контроль технічного стану техніки та контроль виконання ремонтних робіт техніки на виробничих базах.
Планування технічного стану виробничо-ремонтних баз підприємства.

06.2004 - до теперішнього часу
ТзОВ "БК "Комфортбуд-1"
| Промисловість і Виробництво
Начальник ремонтно-механічної дільниці, заступник головного механіка, механік по вантажопідйомних кр


2004 - 2011р. ТзОВ «БК «Комфортбуд-1»
  • Інженер-механік
  • Заступник головного механіка
  • Механік по кранах
  • Внутрішній аудитор по системі якості ISO 9001
Досвід забеспечення роботоздатного стану усієї техніки виробничої бази; організації експлуатації, ремонту і ТО; управління колективом до 40 чол.; обслуговування будівельної техніки на будівельних обєктах; технічна експлуатація будівель і енергосистем (електроенергія, тепло, газ, вентиляція, вода); обслуговування спец техніки (екскаватори, навантажувачі, бульдозери); розробка та впровадження системи планово-попереджувальних ремонтів; обслуговування посудин під тиском; практична робота при керуванні роботами з ремонту силового електрообладнання, металообробки (токарні, фрезерні, сверлильні, розточні,шліфовочні, зварні роботи), ремонту вантажопідйомних кранів та утриманні їх в справному стані, ремонту компресорів, монтажу та пусконаладці, ремонту електроінструменту, пневматики та гідравліки, робота з мікроелектронікою; забезпечення виробничого обладнання бази необхідним запасом матеріалів та запчастин, робота з постачальниками; контроль за дотриманням правил ТБ і ОП, норм протипожежної бепеки на об"єктах при виконанні робіт; робота з дозвільними та стандартизаційними службами; проведення внутрішніх аудиторських перевірок з системи якості ISO 9001. Ремонт та обслуговування обладнання для виробництва і переробки щебня в карєрах.

Освіта:

06.1999
Ладижинський Аграрний Технікум (Ладижин)
Механізація с.г.
Середня-спеціальна
Середній бал:

06.2004
Львівський Державний Аграрний Університет(Львов)
Механізація та електрифікація с.г.
Магістр
Середній бал:

06.2005
Львівський Державний Аграрний Університет (Львов)
Облік і аудит
Спеціаліст
Середній бал:

Підвищення кваліфікації:

06.2009
Внутрішній аудитор системи якості ISO9001(Львів)
Уповноважений по якості, проведення аудитів по системі якості ISO9001, внутрішній аудитор .

06.2005
Механік по кранах(Львів)
Утримання вантажопідйомних кранів в справному стані.

Рівень знання української мови:

Рівень знання російської мови:

Рівень знання aнглійської мови:

Рівень знання німецької мови:

Про мене:

Мета​
Робота інженерно-технічного напрямку у вітчизняній або іноземній компанії з можливістю професійного зростання
Захоплення
Туризм, лижі, плавання.
Ділові якості
Професіоналізм, вміння ставити завдання, самостійно знаходити рішення в складних ситуаціях, вимогливий до себе, співробітників та підлеглих, виконавчість, розпочату роботу доводжу до кінця, наполегливість, комунікабельність, вміння працювати з великими обсягами інформації, досвід керування трудовим колективом. Досить швидко освоюю нову техніку, нові технології. 4-та категорія електробезпеки (допуск до напруги 1000В)
Сімейний стан
Одружений
Додаткова інформація
Права водія категорії "А", "В", "С" . наявність власного авто Рено Канго, Фольксваген Т4, наявність закордонного паспорта.
Розглядаю можливість переїзду.