МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Хаблак Сергій

col-narrow-left   

ІН Резюме:

6563

Опубліковано:

09.08.2016

Номер телефону:

+38 (066) 44 26 608

E-mail:

serhab211981@yandex.ua,
col-narrow-right   

Дата народження:

21.11.1981

Стать:

Чоловіча

Регіон:

Харків, Харківська область 

Переїзд:

Можливий
col-wide   

Назва:

Викладач, науковий співробітник, менеджер з продажів, агроном

Тип зайнятості:

Повна зайнятість, Часткова зайнятість, Проектна робота

Графік роботи:

Повний день, Гнучкий графік

Оклад:

6 000 грн.

Досвід роботи:

1
- до теперішнього часу
Луганський НАУ
Луганська область | Освіта
лаборант, доцент кафедри, декан факультету


10 років викладацької діяльності у ВНЗ (кандидат біологічних наук, доцент). За період роботи викладав наступні дисципліни: «Ботаніка», «Генетика», «Фізіологія рослин», «Ґрунтознавство з основами геології», «Основи екологічної хімії», «Боротьба з ерозією ґрунтів», «Регулювання процесів родючості ґрунтів», «Агрохімія». Координував науково-дослідну діяльність студентів, які брали участь у конференціях, творчих зустрічах, презентаціях, олімпіадах. Маю більше 80 наукових праць. Впевнено користуюсь комп’ютером (MS Office: Word, Excel; Internet та ін.). Загальній стаж роботи – 16 років, педагогічний стаж – 10 років.
 
Знаю сучасні прогресивні технології вирощування польових культур: обробіток ґрунту, сівбу, систему застосування добрив, догляд за культурами (захист рослин від хвороб і шкідників), збирання і зберігання продукції.
Володію загальнонауковими і спеціальними методами досліджень в агрономії, основними вимогами до планування і проведення польового досліду, складання плану наукового дослідження, закладання польового досліду.
Умію розробляти структуру посівних площ, складати схеми сівозмін та впроваджувати їх у виробництво; визначати видовий склад бур’янів, планувати і здійснювати систему заходів захисту сільськогосподарських культур від них.
Знаю:
- види і форми добрив, їх властивості, застосування, оптимальні умови зберігання та транспортування; бактеріальні препарати та рістактивуючі речовини; систему застосування добрив (технології та схеми внесення добрив);
- основні сорти та гібриди сільськогосподарських культур, включені в Державний реєстр сортів рослин України;
- основні пестициди (фунгіциди, гербіциди, інсектициди), що занесені до Реєстру засобів захисту рослин.
Умію визначити за діагностичними ознаками хвороби сільськогосподарських культур, вилучити та ідентифікувати збудників захворювань, прогнозувати виникнення і поширення хвороб, проводити селекційно-насіннєві, агротехнічні, біологічні та хімічні заходи захисту рослин; своєчасно виявляти шкідників і правильно встановлювати їх видову належність; на основі економічних порогів шкідливості (ЕПШ) правильно підбирати найбільш ефективний комплекс заходів обмеження їх чисельності.

Освіта:

Луганський національний аграрний університет
Агрономія
Кандидат наук
Середній бал:

Підвищення кваліфікації:

Луганський НАУ
Облік та аудит

Рівень знання української мови:

Рідна мова

Рівень знання російської мови:

Вільне володіння

Рівень знання aнглійської мови:

Нижче середнього

Рівень знання німецької мови:

Не володію

Про мене:

34 роки. Одружений. Відповідальний, дисциплінований, енергійний, комунікабельний, маю організаторські здібності,здатний швидко навчатись. Поганих звичок не маю.

Рекомендації:


0664426608

Портфоліо: