МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Приголовкіна Маргарита

col-narrow-left   

ІН Резюме:

7289

Опубліковано:

15.11.2016

Номер телефону:

+380500338027

E-mail:

margo-symu@yandex.ru,
col-narrow-right   

Дата народження:

06.08.1990

Стать:

Жіноча

Регіон:

Суми, Сумська область 

Переїзд:

Можливий
col-wide   

Назва:

Ветеринарний Лікар

Оклад:

5 000 грн.

Досвід роботи:

1
04.2013 - 07.2013
Райз Максимка, Луганская обл. (ВРХ)
|
Ветеринарний лікар


Надання лікарської допомоги тваринам, проведення ветеринарно-санітарних та профілактичних заходів. Складання звітності та планів на наступний рік.
Лікар ветеринарної медицини спеціалізація за напрямком: молочне і м'ясне ВРХ ( утримання, годівля, кормовиробництво, профилактичні і лікувальні заходи ). Проведенння терапевтичної диспансеризації стада ( біохімічний аналіз крові, дослідження крові на наявність кетонових тіл). Профілактика і лікування порушень обміну речовин в тому числі ацидозів і кетозів. Відтворення поголів'я ( профілактика і лікування різних патологічних змін репродуктивної системи із використанням гормональної і не гормональної терапії, УЗД). Імунізація поголів'я згідно епізоотичної ситуації, складання плану вакцинацій, ведення звітної документації. Дезінфекція, дезінсекція, дератизація приміщень.

11.2014 - 04.2016
Зоо-ветеринарний центр "Планета тварин"
|
Ветеринарний лікар
http://zooplaneta.sumy.ua/

Ведення ветеринарної та зоотехнічної документації; терапевтичне та хірургічне лікування тварин; консультація з питань годування і підбір індивідуальних раціонів харчування для домашніх тварин (кішок, собак); консультація з питання лікування та розведення домашніх тварин; хірургічні операції: кастрація (котів, кроликів, свиней), зашивання ран та ін .; проведення вакцинацій тварин; надання родопомощі самкам домашніх тварин; проведення всіх видів ін'єкцій, установки крапельниць, дренажних систем і катетерів, а також фіксації тварин.

Освіта:

06.2015
Сумський національний аграрний університет
Ветеринарна медицина
Магістр
Середній бал:

Університет:

Університет: Сумський національний аграрний університет

Підвищення кваліфікації:

05.2016
Суми
Кинолог-експерт, суддійство на вистаці собак

Рівень знання української мови:

Рівень знання російської мови:

Рівень знання aнглійської мови:

Рівень знання німецької мови:

Базовий

Про мене:

Компютерні навички
Впевнений користувач ПК.Microsoft Office: WORD, Excel; Internet Explorer. Знання спеціалізованих компьютерних програм «Система управління стадом Юніформ-Агрі».
Суспільна діяльність
Активно приймала участь в громадському житті вишу.
Особисті якості
Особисті і ділові якості: комунікабельна, ініціативна, здатна як до самостійної праці, так і праці в складі команди; легко піддаюся навчанню, постійно прагну до придбання нових знань і навичок.