МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
Головна / Стажування та гранти

Стажування та гранти

12.10.2017
"Аграрна освіта в Канаді". Семінар Посольства Канади в Україні
Посольство Канади в Україні запрошує на семінар «Аграрна освіта в Канаді»! Дізнайтеся про освітні програми, умови навчання та кар'єрні перспективи від представників канадських навчальних закладів
26.09.2017
Міжнародна програма стипендій сільськогосподарських наук та технології Нормана Е. Борлоуга
Міністерство сільського господарства США (USDA) приймає заявки на Міжнародну програму стипендій сільськогосподарських наук та технології Нормана Е. Борлоуга (Borlaug Fellowship Program, 2018)
06.09.2017
Стажування в Канаді для українських студентів
Відтепер 35 українських студентів зможуть щоліта стажуватися у канадських вчених у межах Програми Mitacs Globalink Research Internship
29.08.2017
Конкурс міні-грантів для для створення молодіжних платформ у селах та містечках України
Львівська Освітня Фундація оголошує конкурс, метою якого є підтримка активної молоді, що здійснює систематичні зміни у своїй громаді, реалізовує соціальні, екологічні, освітні та культурні ініціативи.

 
28.08.2017
Agro Business-Week - стажування для аграріїв за кордоном, 18-21 вересня, Краків
Фундація CEASC спільно із Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARMiR, Krakow), Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego  (MODR, Krakow)  в рамках проекту Business-Week AGRO запрошують до участі у 4-денній навчальній програмі
21.08.2017
Конкурс на отримання стипендій MASHAV та навчання в Ізраїлі
Посольство Ізраїлю запрошує українських фахівців пройти курс «Розвиток посушливих регіонів, сільське та лісове господарство, агротуризм».
08.08.2017
5 країн Європи - 5 аграрних стажувань
АГРОКАР'ЄРА приготували для вас 5 цікавих програм стажування з різних країн Європи. Сподіваємось, що кожен бажаючий зможе обрати собі програму до душі.
10.07.2017
Науково-дослідницький конкурс в галузі сільського господарства
CRDF Global оголошує про запуск конкурсу сільськогосподарських досліджень, який проводиться в 2017 році в США та Україні.
20.06.2017
6 агро-стажувань в США для українців
Ми зібрали для вас 6 найцікавіших, на нашу думку, програм стажування в Сполучених Штатах, в яких можуть приймати учать українці.
08.06.2017
Агростажування за кордоном - доступне для всіх!
Більшість сучасних студентів аграрного напрямку прагне пройти стажування за кордоном. Це відкриває можливості  встановити нові додатковi знайомства, дізнатися про останні технології в сільському господарстві, отримати досвід роботи та нові навички.
11.04.2017
Міжнародні стипендіальні програми у сфері сільського господарства
На сьогоднішній день в світі існує дуже багато різноманітних можливостей  для отримання додаткової або поглиблення основної професії. Якщо ти активний ,мобільний та мрієш вивчати передовий світовий досвід в аграрному секторі, то наразі маєш нагоду отримати стипендії для навчання по всьому світу
13.03.2017
Найкраща закордонна освіта для майбутніх лідерів України.
Стипендіальна програма від WorldWideStudies надає  можливість вивчати аграрні науки у провідних університетах світу та використати отримані знання заради розвитку України!
03.03.2017
​Стажування для аграріїв + школа з англійської мови у Фінляндії від ІМАНС
Наукове стажування для аграріїв проводиться з метою ознайомлення з можливостями автоматизації та застосування інноваційних технологій в аграрній сфері. Стажування буде поєднане з інтенсивним вивченням англійської мови
02.03.2017
1 березня розпочинається відбір студентів на Програму стажування «Студенти Сингенти 2017»!
Програма розрахована на студентів останніх курсів, впевнених, що хочуть пов’язати своє життя з агрономією, готових вчитися і розвиватися. Стажування розпочнеться в квітні й триватиме 6 місяців.
31.01.2017
Виграй грант на реалізацію своєї бізнес-ідеї від Платформи розвитку агробізнесу AgroTalks
Якщо у вас є актуальна ідея, проект або прототип, і ви не знаєте, що робити далі: як доопрацювати проект, підготувати інвест документи, знайти кошти на проведення досліджень, або у вас є питання з аналізу місткості ринку, експертну грошову оцінку вашої затії і безліч інших питань - Платформа розвитку агробізнесу AgroTalks - це ваш шанс.