МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Новини аграрного сектору

Виводити на сторінку
Архів
02.06.2017
Конкурс для аграріїв на участь у програмі стажувань від Міністерства торгівлі США
Спеціалізована американська програма ділових стажувань «САБІТ» Міністерства торгівлі США запрошує на програму «Інновації та ефективність в агробізнесі».
15.05.2017
Анализ ситуации на рынке Украины по выращиванию и разведению перепелов
Украинский рынок лишь на одну пятую заполнен производителем, который занимается выращиванием и размножением перепелов. В этом сегменте сегодня функционируют 560 предприятий
 
12.05.2017
«Сингента»: у центрі уваги — здоров‘я, баланс та професійний розвиток співробітника
Що важливо для людини, яка обирає компанію для роботи? Що мотивує співробітника через декілька років залишатися вірним своєму роботодавцю? Що надихає успішного менеджера перевищувати показники кожен рік і пропонувати нові та креативні ідеї для розвитку бізнесу?
03.05.2017
СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА НІМЕЦЬКОЇ ЕКОНОМІКИ ДЛЯ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ У НІМЕЧЧИНІ
Стипендіальна програма, яка фінансується Федеральним урядом Німеччини, надає можливість студентам та випускникам ВНЗ з України пройти кількамісячну виробничу практику в німецьких компаніях
09.03.2017
BE INNOVATIVE! - відкрита start-up подія від кафедри економіки і менеджменту агробізнесу КНЕУ
Молодіжний  інноваційний майданчик, де кожен зможе дізнатись про ринок інновацій в АПК, почути позицію бізнесу до інновацій, побути мрійником і скептиком. Долучайся! Не будь осторонь крутих інноваційних процесів!

 
19.01.2017
Аграрна вища освіта у 21-му столітті: привабливість і можливості працевлаштування з точки зору студентів різних країн світу
За якими пунктами сільське господарство програє в порівнянні з популярними сферами освіти?
Чому нинішні студенти віддають перевагу іншим спеціальностям ніж ті, які пов'язані з сільським господарством?
21.12.2016
Дорожня карта працевлаштування молодих спеціалістів та випускників у АПК
Що очікує ринок праці від студентів та молодих спеціалістів аграрної сфери та яка поведінка є найбільш ефективною в процесі працевлаштування? Портал АГРОКАР'ЄРА запрошує аграрні навчальні заклади до співпраці!
29.11.2016
Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ»
Подія для ініціативних та амбітних, з неординарним баченням можливостей співпраці молоді та бізнесу.
20.10.2016
Аграрне наукове стажування в США
​Міністерство сільського господарства США оголошує набір на програму стажування ім. Н. Борлога для дослідників з України, які володіють англійською мовою, для навчання
14.09.2016
Мегаконкурс від порталу Агрокарєра
Можливість виграти 1 з 10 комплексних консультацій щодо твого резюме та скласти його з нашим експертом
07.09.2016
50 захоплюючих фактів про сільське господарство та роль України у харчовому ланцюгу світу
Україна вважається країною з дуже потужним агросектором. Але яка роль наших аграріїв в глобальних масштабах насправді?
08.08.2016
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах
21.07.2016
Нові назви старих міст
Портал Агрокар'єра на постійній основі відслідковує інформацію щодо перемейнування населенних пунктів в Україні, та ділиться цією інформацією зі своїми підписувачами
18.07.2016
Гігантська інфографіка про агробізнес в Україні
Українською соняшниковою олією можна наповнити 15 найбільших у світі басейнів. Йдеться про басейн, який знаходиться на курорті Alfonso del Mar в Чілі. Його площа - 8 га, довжина - 1 кілометр, він вміщує 250 тисяч кубометрів води
29.06.2016
Україна, її сусіди по Чорному морю та країни MENA: короткий огляд торгівлі зерновими
Оскільки ЄС обмежує торгівлю з Україною квотами, для нас перспективними стають ринки Азії і Африки. Кількість експортованих туди зернових справді зростає, проте Україна не зав'язує всю свою зовнішню торгівлю на цьому регіоні
14.06.2016
Агропрофесії: тренди сьогодення з проекцією в майбутнє
Для того щоб агробізнес показував дійсно добрі результати, керівникам сільгосппідприємств доводиться робити ставку не тільки на конкретні напрямки або їх комбінацію, а ще й бути скрупульозними на етапі підбору кадрів. Компаніям потрібні не просто профі з певним рівнем кваліфікації, але і з конкретною спеціалізацією. А тому слід розуміти, які аграрні професії стануть ще більш затребуваними до 2020 року, а також які спеціалізації гостро необхідні вже сьогодні.
26.05.2016
Українським аграрним компаніям не вистачає робочої сили
Уже зараз кожна друга аграрна компанія в Україні готова брати на роботу випускників без досвіду. А кожне 10-е підприємство вже це практикує, повідомляє AgriSurvey.
11.05.2016
Гранти від CRDF Global під поректи, що фокусуються на дослідженнях в аграрній сфері
Оголошено конкурс 2016 року на отримання грантів CRDF Global
за програмою “Спільні наукові проекти”, що фокусуються на дослідженнях в аграрній сфері
20.04.2016
Топ-10 аграрних холдингів за рівнем репутації
Лідерами з репутаційної стабільності серед українських агрохолдингів стали «НІБУЛОН», «Миронівський хлібопродукт» та «Кернел Груп».
 
31.03.2016
Світові освітні курси - ДОСТУПНО. БЕЗКОШТОВНО. ДЛЯ КОЖНОГО. УКРАЇНСЬКОЮ.
Враховуючи швидкий розвиток Інтернету та необхідність індивідуального навчання, команда Благодійного Фонду “MagneticOne.org” (МагнетікВан.орг) створила освітній проект під назвою “Переклад онлайн-курсів”.
22.03.2016
БІЗНЕС ДОПОМАГАЄ ШКОЛЯРАМ ОБРАТИ КАР’ЄРУ
Центр «Розвиток КСВ» розпочав другий рік проекту «STEM: професії майбутнього» у м. Києві. Проект є унікальним партнерством шкіл з бізнес-компаніями: Melexis, Microsoft Ukraine, SAP, Syngenta, UMG. Учасниками проекту є 10-тикласники київських шкіл, які через рік мають обрати свою професію.
01.03.2016
9 дивовижних стартапів, чиї продукти порадують аграріїв
Якщо ви шукаєте яскраві ідеї для бізнесу, зверніть увагу на фермерські поля. Вони усіяні ними в буквальному і в переносному сенсі.
Український агросектор розвивається, ігноруючи кризу. Увага інвесторів зосереджується на сільському господарстві, у якого є шанси перетворитися в технологічно прогресивну галузь країни. Нові підприємства створюються на основі інновацій. Так в одну з найбільш класичних сфер проникають стартапи, які «оживляють» і дають галузі можливість розвиватися набагато швидше.
08.02.2016
АГРОБІЗНЕС ТА АГРАРНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ: НАЛАГОДЖЕННЯ ТІСНОЇ СПІВПРАЦІ
29 січня на базі Глухівського агротехнічного інституту імені С. А. Ковпака Сумського НАУ відбувся круглий стіл на тему «Освіта, наука, агробізнес: виклики часу». Серед присутніх на заході були представники Сумського національного аграрного університету та керівники провідних аграрних підприємств регіону – майбутні роботодавці нинішніх студентів.
29.01.2016
Молоді та амбітні студенти бачать майбутнє у розбудові та розвитку сільської місцевості
Портал «Агрокар’єра» представляє вашій увазі низку дописів, які присвячені проектам-переможцям Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: Шляхи виходу з кризи». Нижче представляємо опис проекту, який зайняв перше місце на форумі, серед більше двохсот команд-учасниць.
28.01.2016
Інновації для агробізнесу від ЄБРР
Європейський банк реконструкції та розвитку запустив пілотний проект «Інновації для агробізнесу», щоб підтримувати передачу ноу-хау в галузі.
18.01.2016
Форум Міністрів аграрної політики та продовольства на Зеленому тижні у Берліні
З 14 по 16 січня, в рамках Зеленого тижня у Берліні, був проведений 8й Глобальний форум з продовольства та сільського господарства 2016 (GFFA), на якому біли присутні Міністри АПК майже з усіх країн світу. Девіз заходу: "Як ми годуємо міста? - Сільське господарство і сільські райони в період  урбанізації".
12.01.2016
ЄС та ЄБРР розпочали реалізацію програми з підтримки українських сільськогосподарських виробників малого та середнього бізнесу
На сайті Європейського банку реконструкції та розвитку повідомляється, що, в рамках даного проекту, вже надано перший кредит у розмірі 5 (п’яти) мільйонів доларів.
11.01.2016
Починаючи з 10 січня 2016 року трьом підприємствам Групи «Мілкіленд» дозволено експортувати свою продукцію до ЄС
Три виробничі потужності, які підпорядковані двом дочірнім компаніям «Мілкіленд-Україна», а саме, «Роменський молочний комбінат»,«КФ «Прометей» та «Менський сир», були включені у список компаній, які можуть експортувати свою продукцію до ЄС.
06.01.2016
Молодова відкрила ринок для 35 українських виробриків
35 українських підприємств, що займаються виробництвом продукції  тваринного походження отримали дозвіл у з 2016 року експортувати свою продукцію до Республіки Молдова.
06.01.2016
10 національних виробників молочної продукції отримали дозвіл на експорт своєї продукції на ринок ЄС
Європейська комісія оприлюднила остаточне рішення про включення наших компаній з виробництва молока та переробки молочних продуктів до офіційного списку затверджених експортерів.
З 10 січня 2016 року підприємства зможуть постачати продукцію до Європейського союзу.
04.01.2016
В січні 2016 року в Європі пройдуть 12 масштабних агропромислових виставок
Цього року виставки агропромислового спрямування будуть ще більш масштабними та цікавими. Ми раді запропонувати вам перелік січневих заходів що відбудуться в Європі.
30.12.2015
Агропромислова виставка «POLAGRA-PREMIERY» в Польщі поб’є всі рекорди!
21 січня 2016 року в місті Познань, що у Польщі, розпочнеться, одна з найбільших у Європі, міжнародна виставка механізації сільського господарства «POLAGRA-PREMIERY».  Організатори очікують небувалу кількість експонентів та відвідувачів.
24.12.2015
Syngenta - бізнес який змінює країну і служить людям. Досягнення 2015 року.
За  результатами 6-го Національного Конкурсу кейсів з корпоративної соціальної відповідальності, організованого Центром “Розвиток КСВ”,  проект компанії  "Cингента" визнано кращим кейсом з розвитку громад. Також компанія "Сингента" отримала перше місце  за результатами опитування членів Центру "Розвиток КСВ" у номінації "Креативність", за найбільш креативні КСВ проекти.

<<Попередній 1  2  Наступний>>