МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Додавання коноплі в харчові продукти - тренд 2018-го року!
2018-01-02

На початку нового року американське видання agfundernews.com спробувало спрогнозувати, які тенденції в розвитку високих технологій в АПК найбільше привертатимуть увагу споживачів у 2018 році.

В Асоціації американських виробників харчових продуктів та рітейлерів переконані, що в новому році у світі посилиться тенденція до заміни продуктів тваринного походження рослинними. Вони відзначають, що наука дає можливість розробити нові рецептури з використанням інгредієнтів і протеїнів рослинного походження на кшталт веганських бургерів або суші, виготовлених не з тунця, а з помідорів. Зараз ведуться розробки ще більш дивовижних продуктів – молока, яке не містить молочної сировини, і штучного м’яса. Щоправда, м’ясо з пробірки вийде в масове виробництво не раніше, ніж через 4 роки.

Другою тенденцією, принаймні в Північній Америці, стає додавання коноплі в харчові продукти. Зараз з’являється велика кількість нових продуктів і ресторанних страв, які містять коноплю. Крім того, випускаються нові продукти, які містять канабідіол – непсихотропну речовину, яка міститься в коноплі.

Третім глобальним трендом названа прозорість. Адже маркування продуктів завдяки новим технологічним можливостям може містити все більше й більше інформації. І ця інформація все більше запитана споживачами, які хочуть знати справжню історію виробництва продуктів і їхній шлях «від лану до полиці супермаркету».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сила в єдності: ТОП-10 агрозлиттів і поглинань 2017 року

У 2018-му році буде модно вживати чорні овочі

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>