МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Володимир-Волинській птахофабриці запустять виробництво курятини під новим брендом
2018-01-02

Група компаній Openmind з Волині запускає виробництво курятини під новим брендом – "Епікур".

Виробництво м'яса здійснюється на потужностях Володимир-Волинської птахофабрики (ТМ "Чебатурочка"), яка входить до десяти найбільших виробників м'яса птиці в Україні.

У вересні цього року співвласник компанії Олексій Коваленко анонсував запуск нової торговельної марки, більш преміальної в порівнянні з "Чебатурочкою".

"Технологія вирощування, яку ми плануємо використовувати, має більш високу собівартість. У той же час, завдяки покращенню ефективності виробництва, це подорожчання буде не таким значним. Ціни будуть вищими за середні, але подорожчання не буде різким – ми хочемо дати можливість людям спробувати нашу продукцію. Це наша ціна входу на ринок. надалі рівень цін буде визначати економіка виробництва і попиту відповідно", – відзначав Коваленко.

За його словами, частина потужностей буде віддана під виробництво нової продукції.

Нова продукція буде продаватися в мережевій роздрібній торгівлі. Продажі вже стартували в мережі "Фуршет". Продукція під ТМ "Чебатурочка" й надалі реалізовуватиметься через мережу фірмових франчайзингових магазинів.

Нагадаємо, що в середині серпня 2017 року Приватний голландський інвестиційний фонд Safedam придбав більше 20% акцій "Володимир-Волинської птахофабрики". Це перший досвід інвестування фонду в український бізнес.

Поява нового інвестора прискорила реалізацію масштабного інвестиційного плану підприємства з модернізації виробництва.

За матеріалами: http://agronews.ua 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>