МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Директора Інституту агроекології спіймали на хабарництві
2018-01-03

Детективи НАБУ затримали директора Інституту агроекології і природокористування Національної аграрної академії наук України, екс-голову Львівської обласної ради Ореста Фурдичка за підозрою у вимаганні хабара.

За попередніми відомостями, детективи затримали О.Фурдичко за підозрою у вимаганні хабара. Його затримали в суботу, 30 грудня, в його службовому кабінеті в Інституті агроекології і природокористування НААН в Києві. Детективи також провели обшуки в його робочому кабінеті та вдома. У відомстві поки не коментують цю інформацію.

За інформацією відомого блогера і ветерана батальйону "Донбас" Євгена Шевченка, О.Фурдичко затримали під час отримання $300 тис. від приватного підприємця.

Загалом Фурдичко нібито вимагав у нього $500 тис. «за обіцянку не перешкоджати законній діяльності приватного підприємця, пов’язаній із використанням земель фонду Національної академії аграрних наук України».

На сьогодні Оресту Фурдичку обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком 60 діб з альтернативою застави в 3 млн грн.

Як відомо, 65-річний О.Фурдичко з початку 90-х очолював лісову галузь Львівщини і саме з його ім'ям преса пов'язувала масштабні зловживання в цій галузі.

У 1990-1997 рр. був депутатом Львівської облради, а в 1997-1998 рр. - головою Львівської облради. У 1998-2002 роках - народний депутат України, пізніше працював на керівних посадах в Держкомітеті лісового господарства України і в міністерстві охорони навколишнього середовища.

РЕКОМЕНДУЄМО: Недобросовісних аграріїв притягнуть до кримінальної відповідальності за знищення бджіл

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>