МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«Терра Фуд» стане власником рівненського молокозаводу
2018-01-03

Керівник ТОВ «Терра Фуд» (Вінницька обл.) Іван Кузякін планує придбати 699,036 тис. акцій ЧАО «Острозький молокозавод» (Рівненська обл.).

Згідно з повідомленням в системі розкриття інформації Національного комітету з цінних паперів та фондового ринку (НЦКБФР), в результаті торгівлі Іван Кузякін сконцентрує 76,6992% акцій підприємства.

Іван Кузякін у 2016 році був директором ТОВ «Белоцерківський молочний комбінат», який зараз знаходиться в стадії ліквідації в результаті судового рішення про банкрутство від 2 липня 2016 року.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб (ЄГР), кінцевим бенефіціаром Белоцерківського молочного комбінату, ТОВ «Терра Фуд», є Станіслав Войтович. Власниками ЧАО «Острозький молокозавод» станом на ІІІ квартал-2017р. були Олег Ніколенко (20%), Сергій Опанасенко (17,88%), Володимир Михайловський (18,82%), Віктор Степченко (20%).

Острозький молокозавод за 2016 рік скоротив чистий збиток майже в два рази - до 11,54 млн грн у порівнянні з 2015 роком. Іван Кузякін також є керівником ТОВ «Анастас-ЧВ», ТОВ «Доброслав-Тернопіль», СООО «Урожай», ТОВ «Еколайф», ПП «Славія», ТОВ «Перемога-КЛК», власником ТОВ «Терра-Сойл».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МХП придбає в Європі третій завод для виробництва напівфабрикатів

У 2018 році "Прометей" придбає три елеватори в Дніпропетровській області 

Джерело: http://agravery.com/uk/posts/show/kerivnik-terra-fud-kupit-molokozavod-v-rivnenskij-oblasti

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>