МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Уряд визначився з найбільш перспективними агронапрямами на 2018 рік
2018-01-04

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева розповіла яким агронапрямам у 2018 році віддаватиме перевагу український уряд.

За її словами, перспективними є зернові та олійні культури, оскільки в нас є конкурентні переваги щодо них і світовий попит на них досить великий. Також держава звертає більшу увагу на тваринницьку галузь.

«Як я іноді жартую, що next big thing to come це буде яловичина. Чому яловичина? Згідно із запитами, які надходять у Міністерство аграрної політики, на дану продукцію є попит», — розповіла вона.

Заступник міністра повідомила, що цей підсектор на сьогодні не є розвиненим. Але державна підтримка з наступного року передбачає будівництво нових ферм, нових комплексів з відгодівлі ВРХ, які сприяють нарощуванню м'ясного поголів'я і виробництва м'яса ВРХ.

"Його можна експортувати на ринки Сходу, Азії та Африки. Адже там в України набагато менше обмежень, ніж зі свининою", — зазначила Трофімцева.

Вона додала, що непогані результати показує й органічна сільськогосподарська продукція. Цей сектор досить швидко розвивається, а продукція експортується переважно до Європейського Союзу.

"Поява ринку збуту переробленої, високомаржинальної продукції спонукає виробників напрацьовувати технології. Бізнес це розуміє і гроші шукає завжди там, де можна заробити. В цьому сенсі у нас і в уряді, і в міністерстві є з бізнесом порозуміння", — підсумувала Ольга Трофімцева.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Державна підтримка у 2018 році буде спрямована на тваринництво та садівництво

Державою схвалено нову концепцію розвитку фермерських господарств

План державної підтримки фермерів на наступні три роки

Джерело: http://agropolit.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>