МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Тренінги в Україні та Молдові для сільгоспвиробників з Вінниччини
2018-01-06

Міжнародна громадська організація Єврорегіон «Дністер» реалізуватиме на Вінниччині проект «Транскордонна мережа для Інноваційного сільського господарства». Проект є частиною Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства Молдова-Україна (ЕаРТС) та фінансується Європейським Союзом. 

За словами голови Єврорегіону «Дністер», координатора проекту Сергія Татусяка, мета проекту полягає у підвищенні конкурентоспроможності сільськогосподарського сектора шляхом розширення партнерських стосунків та впровадження інноваційних технологій. 

У рамках проекту передбачено створення міжнародного сільськогосподарського кластера та Центру інноваційного сільського господарства, де члени кластеру та інші виробники зможуть отримати консультації щодо підвищення ефективності своєї роботи, знайти партнерів та здійснити лабораторне дослідження своєї продукції.

«Ми будемо залучати ще більше ефективних партнерів, товаровиробників, будемо підписувати угоди про співпрацю, проводити тренінги, семінари для того, щоб створений сільськогосподарський кластер був дієвим для нашого товаровиробника, для того, щоб продукція наших сільгоспвиробників була якісною та конкурентоспроможною. В Україні та Молдові немає жодного міжрегіонального сільськогосподарського кластера, але кращі світові практики говорять, що це ефективно», — сказав Татусяк.

Сільськогосподарський кластер працюватиме як неприбуткова організація, яка втілюватиме та займатиметься розвитком сільського господарства згідно зі стандартами ЄС.

Також організатори повідомляють, що буде проведено низку тренінгів для сільгоспвиробників на теми євростандартизації, маркетингу та закупівлі, інноваційних технологій у сільському господарстві, менеджменту тощо. Частина навчань відбудеться в Україні, інша — в Молдові. А влітку учасники обмінюватимуться кращими практиками. З цією метою в рамках проекту заплановані чотириденні візити в Україну та Молдову.

Нагадаємо, компанія «Вимал» ініціює створення кооперативу, який вироблятиме дефіцитні на ринку продукти з високою доданою вартістю: крохмаль, протеїн, харчові волокна і добрива.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: На Львівщині відкрили перший агротуристичний кластер "ГорбоГори"

За матеріалами: http://agravery.comБудь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>