МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Нові робочі місця на Донеччині: триває будівництво потужного агропромислового комплексу
2018-01-08

В Покровську Донецької області наразі триває будівництво унікального для регіону агропромислового комплексу, що складається з елеватора об'ємом зберігання зерна до 40-60 тисяч тонн та олійнопереробного заводу. 

Про це повідомив міський голова Руслан Требушкін.

«Щоб громада розвивалася, необхідно створювати нові підприємства і робочі місця, - сказав мер. - У нас є великі фермерські господарства, які виробляють багато продукції, але продають її сировиною. У всьому світі це переробляється в замкнутому циклі: від вирощування сировини до отримання готової продукції та її продажу. Напевно, мало хто знає - в нашому місті будується елеватор для зберігання зерна і насіння соняшнику. Планується, що протягом двох-трьох років обсяг складованої там сировини буде збільшуватися з 12-20 до 60 тисяч тонн. Крім цього, в місті Покровське буде єдиний в регіоні олійнопереробний завод з унікальним обладнанням. Вироблену на ньому олію можна буде продавати по всьому світу», - сказав він.

За словами Руслана Требушкіна, комплекс зводиться в рамках інвестиційного проекту. Загальні будівельні роботи планується завершити протягом декількох місяців, тому завод може запрацювати вже влітку - до початку збору нового врожаю.

Нагадаємо, що минулого року на Полтавщині побудували перший в Україні завод із виробництва органічних олій.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Біогазовий завод за 200 км від лінії фронту

Інвестори з Сінгапуру та США створять 500 робочих місць на Одещині

"Кернел" виділить $130 млн на будівництво заводу

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>