МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Китайці побудують в Україні найпотужнішу вітрову електростанцію в Східній Європі
2018-01-09

З початку цього року в Березанщині почнеться будівництво надпотужної вітроелектростанції. 

28 грудня, голова Березанської РДА Сергій Танасов провів робочу зустріч з представниками китайської компанії TBEA International Ltd. і співробітниками ТОВ "Інститут ДНІПРОВНІПІЕНЕРГОПРОМ". В ході зустрічі йшлося про початок реалізації в 2018 році проекту будівництва Тілігульської вітрової електростанції потужністю 500 МВт у межах Березанського району, зацікавленість в якому іноземні інвестори проявили ще на початку року. 

Варто відзначити, що Тілігульська ВЕС стане найпотужнішою вітровою електростанцією в Східній Європі (для порівняння: потужність в 500 МВт - це приблизна потужність одного атомного енергоблока АЕС!). Електростанція буде налічувати понад 100 вітроенергетичних установок, які планується встановити на території Анатолієвського, Краснопільського і Ташінського сільських рад. 

Для Березанщини, крім залучення значних інвестицій в економіку району, побудова вітрової електростанції принесе позитивні зміни і в соціальну сферу. Зокрема забезпечить створення нових робочих місць, адже для її побудови знадобляться близько 500 пар робочих рук, а для подальшої підтримки та обслуговування - ще 100. 

Додамо, що компанія TBEA є виробником сучасного обладнання в галузі «зеленої» енергетики зі світовим ім'ям. Підприємство успішно реалізовує свої проекти в Таджикистані, Бразилії, Киргизії, Монголії, Бангладеш і ще понад 60 країнах і регіонах.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Держава реалізує пілотні проекти  національного плану дій по відновлюваній енергетиці

Виробництво "чистого" тепла в Україні коштом литовських інвесторів

Китайці побудують дорогу в Україні

Чого очікують українські очільники від програми інвестиційного співробітництва в АПК між Україною та Китаєм

Джерело: http://agrostory.com
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>