МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Українські сири на прилавках ОАЕ та США
2018-01-11

Наприкінці 2017 року група компаній «Молочний альянс» розпочала експортні поставки твердих, плавлених та м’яких сирів до Об’єднаних Арабських Еміратів та Сполучених Штатів Америки. 

« В листопаді 2017 року під ТМ „Family Harvest“ до ОАЕ були відправлені плавлені сири — „Шоколадний“, „Медовий“ та „Янтар“, виготовлення Баштанського сирзаводу, а напередодні нового року ми експортували сир м’який „Провволлоне“ та „Провволлоне копечний“ », — розповіла комерційний директор ГК «Молочний альянс» Вікторія Предборська.Перемовини щодо поставок продукції до арабської країни тривали близько 9 місяців. На даний час сторонами вже підписано довгостроковий контракт. Український виробник планує й надалі розширювати асортимент продукції для експорту задля налагодження тривалої та плідної співпраці.

Співпраця ГК «Молочний альянс» та американських партнерів розпочалась з двох відвантажень до США твердих та плавлених сирів, виробництва ТОВ «Пирятинський сирзавод». Зокрема, було експортовано 11 найменувань сирів.

Варто зазначити, що сьогодні тільки 18 українських молочних підприємств мають право експорту продукції на європейський ринок.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Які країни ЄС є найбільшими постачальниками сиру в Україну

Фермерські сири ручної роботи. Історія вдалого бізнесу

Джерело: http://milkalliance.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>