МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Мінагропроді залишилось 13 вакантних посад
2018-01-11

В рамках реформування державного управління в Україні у 2018 році планується створення ще декількох директоратів. Вони стануть ключовими підрозділами для формування політики у всіх сферах відповідальності Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Про це зазначив державний секретар Мінагропроду Владислав Андронов, говориться у повідомленні міністерства.

«Ми зіткнулися з великою кількістю охочих брати участь в конкурсах на нові посади: за заявленими 22 вакансіями до участі було допущено понад тисячу кандидатів (тобто в середньому 45 людей на місце — ред.). В умовах жорсткої й безкомпромісної конкуренції поки вдалося визначити 5 переможців, ще на 13 посад конкурси не завершені. Головне, що є чітке розуміння — реформа запущена, і зворотного шляху просто немає», — підкреслив Андронов.

Підтвердженням прозорості у кадровому відборі є те, що в результаті проведених конкурсів на 10 посад переможці визначені лише у половині випадків.

У 2017 році в Мінагропроді створено два нові директорати — безпечності та якості харчової продукції й стратегічного планування та євроінтеграції. За результатами конкурсів вже було визначило кандидатів на посаду генерального директора директорату стратегічного планування, керівника експертних груп і двох державних експертів.

«Держслужбовець нового покоління — це компетентний, кваліфікований, ініціативний фахівець, який вміє працювати в команді та націлений на результат. Кандидатів, які бажають обійняти вакантні посади в директорати, тестують на наявність аналітичних здібностей, вміння працювати з інформацією, як текстовою, так і числовою, на знання законодавства. Також їх чекає розв'язання ситуаційних завдань. Претенденти проходять перевірку на комунікабельність та стресостійкість. Знання та вміння оцінює спеціалізована комісія», — відмітив держсекретар міністерства.

Основне завдання, яке ставиться в рамках проведення реформи держслужби, — перетворити міністерство на ефективний орган управління, який ініціює якісні та своєчасні рішення для реалізації обраного стратегічного курсу.

Повна інформація про оголошення, хід та результати конкурсів розміщена на офіційному сайті Мінагрополітики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  ALFA Smart Agro проведе серію навчальних семінарів у 12 містах України

В Україні з'явиться державне сільськогосподарське агентство

За матеріалами: http://agroportal.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>