МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

USAID надає гранти для створення двох центрів післяврожайної обробки фруктів і овочів
2018-01-11

Проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує подавати заявки на одержання грантів для інвестиційної діяльності спрямованої на розширення ринків та обсягів збуту плодоовочевої продукції зі збільшеною доданою вартістю для безпосередніх її виробників. Інвестиції надаватимуться для поліпшення існуючих та/або створення нових потужностей логістичної інфраструктури, впровадження нових технологій та інноваційних рішень в ланцюгах руху продукції «від поля до столу».

Останній термін подання заявок – 24 січня 2018 р.

Проект «Агросільрозвиток» надасть гранти комерційним підприємствам, які продемонструють своє лідерство та спроможність створити сучасні нові або модернізувати існуючі логістичні платформи (центри) для надання послуг малим і середнім підприємствам (МСП) з формування маркетингових ланцюгів ефективного збуту плодоовочевої продукції та які стануть провайдерами нових технологій (послуг) передпродажної підготовки.

Цілі грантової програми:
  • удосконалити наявні або впровадити нові технології (зберігання, сортування та пакування) з метою зменшення втрат та збільшення доданої вартості плодоовочевої продукції у всьому ланцюгу поставок з врахуванням міжнародних стандартів простежуваної безпечності логістики плодоовочевої продукції (HACCP);
  • підвищити конкурентоспроможність плодоовочевої продукції на внутрішньому та зовнішніх ринках;
  • збільшити обсяги експорту плодоовочевої продукції;
  • залучити додаткові інвестиції та/або кредити.

Проект USAID «Агросільрозвиток» не фінансуватиме будівництво. Проект може підтримувати лише оновлення або розвиток інфраструктури невеликого масштабу.

Проект насамперед підтримає пропозиції, які слугуватимуть моделями найкращої практики логістики плодоовочевої продукції зможуть бути репліковані або розширені у майбутньому.

За даною програмою гранти надаються як часткове співфінансування створення логістичних центрів для покращення збуту плодоовочевої продукції, зокрема:
  • створення одного центру післяврожайної обробки плодово-ягідної продукції у центральному регіоні України (Київська, Житомирська, Вінницька, Черкаська, Полтавська області);
  • створення одного центру післяврожайної обробки овочевої продукції у південному регіоні України (Миколаївська, Херсонська, Одеська, Запорізька області).

Кожен з центрів, крім відповідності вищезазначеним вимогам, повинен бути розташований поруч з основними транспортними артеріями, володіти або мати у довгостроковій оренді приміщення, яке придатне для заснування центру, досвід роботи в подібних заходах, встановлені ділові відносини з учасниками ринку. Підприємства в східних та/або південних областях України також мають право подавати заявки.

Кожен грант повинен безпосередньо сприяти й забезпечити досягнення принаймні чотирьох з шести цілей та умов програми.

Грантові заявки, які показують більш суттєвий вплив на розвиток ланцюжків доданої вартості, отримають більш високу оцінку в процесі відбору для надання гранту. Тому важливо включити числові показники при визначенні очікуваних результатів.

Порядок подання заявок

Заявки обсягом не більше 20 сторінок (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід надсилати на електронну адресу grants@ukraineards.com не пізніше 18:00 годин за Київським часом 24 січня 2018 року. В темі листа необхідно зазначити «RFA-05».

Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам до подання (комплектності) документів, розглядатися не будуть.

Більш детальну інформацію про конкурс ви можете дізнатись за посиланням.

Крім того, зацікавлені представники малих і середніх агропідприємств можуть взяти участь у семінарі з питань підготовки заявок на співфінансування, який Проект «Агросільрозвиток» проведе 17 січня 2018 р. Зацікавлені заявники, які бажають взяти участь у семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши лист про наміри з інформацією про прізвище, ім'я та по батькові учасника і назву організації на ім'я керівника відділу грантів і контрактів Володимира Наконечного, на адресу grants@ukraineards.com.

Джерело: http://www.prostir.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>