МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Можливість безкоштовного навчання в Угорщині для аспірантів аграрних спеціальностей
2018-01-15

11 січня в Будапешті стартував прийом заявок на навчання в рамках стипендіальної програми ФАО й угорського уряду.

Про це повідомляє прес-служба ФАО.

Найбільш перспективним студентам з країн, що розвиваються і країн з середнім рівнем доходу буде надано дворічну стипендію на навчання в аспірантурі за сільськогосподарськими спеціальностями та суміжними дисциплінами. 

Ось уже десятий рік поспіль стипендіальна програма ФАО за спонсорської підтримки Угорщини надає молодим фахівцям можливість розширити та поглибити свої знання. Аспіранти, прийняті на навчання в рамках даної програми, проводитимуть дослідження в галузі тваринництва, управління водними ресурсами в сільському господарстві або екологічної інженерії. Навчання проходитиме у двох відомих ВНЗ Угорщини — Дебреценському університеті або Університеті ім. Св.Іштвана.

Стипендіальна програма передбачає: оформлення заявки, оплату за навчання, надання основних книг і навчальних посібників, проживання у гуртожитку, компенсацію добових витрат і медичне обслуговування.

Прийом документів завершується 28 лютого 2018 р., а навчання почнеться восени 2018 року.

На сьогодні близько 300 студентів вже пройшли навчання в рамках стипендіальної програми ФАО-Угорщина. Повертаючись до своїх країн, випускники мають кращі можливості для працевлаштування та доступ до глобальної мережі фахівців.

РЕКОМЕНДУЄМО: В СНАУ впроваджують новий навчальний курс DUDC з менеджменту молочних ферм

ALFA Smart Agro проведе серію навчальних семінарів у 12 містах України

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>