МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Будівництво нового заводу "заморозили" через злочинну діяльність "благодійників"
2018-01-22

Керівництво компанії "Дельта Вілмар" оголосило про тимчасову зупинку будівництва заводу з переробки сої в порту "Южний". Як розповів глава ради директорів компанії Дхруба Чаран Панда, причиною такого рішення стало шантажування з боку благодійної організації.

Після того, як «Дельта Вілмар» публічно анонсувала будівництво заводу, від благодійної організації надійшов лист з пропозицією посприяти у вирішенні «питань, пов’язаних з неправомірними діями правоохоронних органів».

За словами Панди, пропозицію залишили без відповіді, а через місяць надійшла інформація, що ця ж благодійна організація просить прем’єр-міністра Володимира Гройсмана тимчасово зупинити будівництво соєпереробного заводу в «Южному». Далі — більше. По кілька разів на місяць надходили скарги Президенту, фіскальній та митній службі, іншим держструктурам.

Пізніше скарги направили до митного та податкового комітетів Індонезії, комісії з цінних паперів США, на фондову біржу Сінгапуру, де зареєстрована материнська структура «Дельта Вілмар».

На початку січня благодійна організація подала позов до Вищого суду Джакарти зі звинуваченнями у відмиванні грошей та контрабанді. «Це викликало занепокоєння з боку наших акціонерів, ми тимчасово зупинити реалізацію інвестиційної програми», — заявив голова ради директорів «Дельта Вілмар».

Зазначимо, що компанія оголосила про будівництво маслоекстракційного заводу в жовтні 2017 року. Запланована потужність переробки — 600 тис. тонн в рік. Також передбачається будівництво причалу для перевалки олії й шроту на 3 млн тонн. Меморандум про будівництво був підписаний з керівництвом Одеської області. Попередня заявлена вартість проекту - $150 млн.

До цього, у 2014 році, «Дельта Вілмар» запустила в порту «Південний» завод з переробки соняшнику потужністю 1200 тонн у добу.

До речі, від дій благодійної організації постраждав не тільки виробник олії. Такому ж тиску підданий «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», який входить до 20 найбільших вітчизняних виробників у своєму сегменті. Вимоги про виплату грошей підприємство отримувало від тієї ж благодійної організації.

Назва організації не розголошується, однак адвокати відзначають, що її дії вже набули системного характеру і вимагають відповідних дій з боку правоохоронців.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Власники ТМ "Королівський смак" запустили завод із переробки сої

В Тернопільській області з'явиться новий насіннєвий завод

Джерело: http://agroday.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>