МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Кімбал Маск відкриє навчальні міні-ферми в американських школах
2018-01-22

Молодший брат відомого винахідника Ілона Маска створить у школах Сполучених Штатів Америки навчальні міні-ферми для школярів, де учні старших класів будуть тренуватися вести аграрне господарство та заробляти до $400 доходу на рік.

Завдяки проекту некомерційна організація Кімбала Маска Big Green сподівається виростити нове покоління фермерів, які перейдуть з фастфуду на корисні продукти. Перші міні-городи в 100 школах Детройту відкриють вже у квітні цього року. Інвестиції в цей проект складуть $5 млн. До кінця 2020 року ще по сотні міні-городів з’явиться в чотирьох штатах США: в Колорадо, Кентуккі, Каліфорнії й Техасі. 

Загалом, для навчання школярів базовим навичкам фермерства та підприємництва, Big Green витратить $25 млн.

Ще з 2011 року в 300 американських школах і дитсадках була започаткована програма Кімбала Маска Learning Gardens, а до кінця 2017 року програма охопила 425 навчальних закладів. Окрім цього, Кімбал Маск управляє фермерським господарством, де проходить підготовка майбутніх підприємців-власників ферм. Таким чином, шкільна програма може стати одним з етапів підготовки таких фахівців.Для учнів старших класів шкільні городи – це й ще джерело заробітку. Старшокласники самостійно вирощують овочі, а потім продають їх на ринку або постачають місцевим ресторанам. Так, у Чикаго їдальня Google купує продукцію в школярів. За рік один фермер-початківець може заробити до $400.

Компанія Кімбала Маска Square Roots, у свою чергу, розробляє контейнерні вертикальні ферми для вирощування овочів. У майбутньому вони повинні з’явитися в більшості великих міст США. Кожен контейнер щотижня виробляє 22,6 кг листових овочів, витрачаючи при цьому тільки 30 літрів води щодня.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: У США мобільний автобус навчає дітей сільському господарству

В Києві запустили хімічну лабораторію для дітей від компанії BASF

Другий рік існування соціального проекту "Свідомий вибір" від Cygnet

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>