МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Тернопільщині будують завод із шокової заморозки плодів і овочів
2018-01-24

ПП «Агроспецгосп» (Тернопільська область) планує збудувати завод із шокової заморозки плодів і овочів потужністю 50-80 тонн на добу.
Як розповідає керівник садівничого підрозділу «Агроспецгоспу» Юрій Качунь, завод планують завантажувати не лише своїми смородиною, аронією, вишнею, а закуповуватимуть продукцію місцевих фермерів: малину, ожину, суницю, лохину.

ПП «Агроспецгосп» займається ягідництвом, овочівництвом, тваринництвом. Має консервний завод, склоробне виробництво, овочесховище місткістю 500 тонн. Обробляє понад 1 тис. га землі.

З овочів «Агроспецгосп» вирощуватиме лише капусту: броколі й брюссельську. «Колись вже їх вирощували й добре знаємося на технології», – пояснив Юрій Качунь.

Раніше збудоване овочесховище підприємство має намір адаптувати до попереднього охолодження й тимчасового зберігання яблук та іншої продукції, яка йтиме на переробку.

Нагадаємо, лінію шокової заморозки ягід, вишні, броколі, горошку та інших культур також планують відкрити в селі Біла на Тернопільщині. З цією метою в сімейному розпліднику плодово-ягідних культур Володимира Плашенка посадять 20 га вишні під машинний збір.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Французький агрохолдинг інвестує в ягідний кооператив на Київщині

На Херсонщині будують сховище-холодильник для кісточкових

Джерело: http://propozitsiya.com 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>