МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Найтитулованіша техніка повертається в Україну: «Астра» стала офіційним дилером Valtra T
2018-01-24

21 лютого в рамках виставки «Зернові технології» Агробудівельний Альянс «Астра» представить одразу дві моделі 195-сильних тракторів Valtra серії T в різних комплектаціях.

Першою на ринок України вийде Т-серія, демонстраційні покази якої на вітчизняних полях почнуться вже навесні 2018 го року. Влітку і восени 2018 р. відбудуться демонстраційні покази тракторів Valtra серій A і N.

Valtra T став найтитулованішим трактором на найбільшій у світі спеціалізованій виставці сільськогосподарської техніки Agritechnica-2017, яка відбулася в листопаді 2017 року.

У конкурсі Tractor of the Year Awards трактор Valtra T-серії (а саме - модель Valtra T254 Versu Smart Touch) отримав відразу дві нагороди - головний приз і титул «Трактор року-2018», а також приз за найкращий дизайн.

Також Valtra T завоював титул Machine Of The Year в номінації «Трактор вищого класу».

Нагадаємо, що наприкінці 2017 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою урегулював питання щодо порядку реєстрації та введення в експлуатацію сільськогосподарської техніки відповідно до Технічного регламенту на основі оцінки безпеки техніки та її впливу на навколишнє середовище

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: В Україні планують збирати білоруську техніку

ХТЗ експортуватиме техніку до М'янми

ЗАЗ збиратиме трактори нового корейського бренду

За матеріалами: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>