МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Як у Давосі українські агростартапи рекламували
2018-01-24

Під час Економічного форуму в Давосі засновник і керівник проекту Agrohub Юлія Порошенко розповідала міжнародним інвесторам про українські агростартапи, які можуть їх зацікавити.

"Агросектор в Україні дійсно має великий потенціал. У мене є велике бажання поділиться напрацьованим досвідом і з'єднати, по-перше, агросектор і IT. Дуже цікаво і важливо з'єднати Україну та світ, з точки зору залучення інвестицій, з точки зору технологічних компаній, які можуть, в тому числі, поліпшити ефективність наших компаній", - пояснила вона.За словами Порошенко, її виступ на форумі має три основних посили.

"По-перше, ми хотіли донести до інвесторів, що в Україні дуже багато стартапів, які можуть бути цікаві для них, і ми, як компанія, як Agrohub, займаємося тим, що вибираємо кращі, і ми робимо їх ще краще. Через практику, знання, нетворк, і у нас вже формується база стартапів, які ми можемо надати потенційним інвесторам", - розповіла засновник вона.

Другий пункт - залучити в Україну міжнародних інвесторів. Третім є той факт, що в Україні починає створюватися інноваційна платформа, яка серед іншого буде контактувати з подібними інноваційними платформами по всьому світу.

Порошенко також привела декілька прикладів українських стартапів, нові технології яких можуть бути застосовані і мати успіх в аграрному світі.

"Наприклад, якщо ви заговорили про безпілотники, Kray technologies - це спеціальний дрон, який може обприскувати посіви", - розповіла вона.

Вона також зазначила, що поступово ринок праці змінюється - на зміну традиційним професіям приходять нові, відбувається це і в агросекторі.

Про те, які аграрні професії будуть потрібні після революції в традиційному сільському господарстві, ви можете дізнатися з наших попередніх матеріалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виробник агродронів Kray Technologies знайшов нових інвесторів

Українці вибороли перемогу у фіналі міжнародного конкурсу 2017 Queen's International Innovation Challenge 

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>