МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Рівненщині реалізовують проект по виробництву органічних ягід
2018-01-25

На Поліссі налагодять виробництво органічних ягід. З цією метою в Рівненській області створять консультаційний центр, проведуть тренінги та організують поїздки на експериментальні господарства.

Такі заходи передбачені проектом «Формування підприємницького середовища для органічного виробництва ягідних культур в трансграничних районах України й Білорусії». Його відібрали серед інших в рамках Програми територіального співробітництва Східного партнерства Білорусь-Україна.

Проект релізовуватиме Національний університет водного господарства та природокористування впродовж 14 місяців. Інвестиції в проект складуть близько 85 тисяч євро. Це кошти донорських європейських фондів, серед яких – GIZ.

Як розповідає професор НУВГП та керівник гранту Петро Скрипчук, головною метою проекту є формування бізнес середовища, яке об’єднає всіх зацікавлених у вирощуванні та переробці ягід.

«Задля цього створять Регіональний консультаційно-освітній центр, презентація якого відбудеться вже 22 березня на базі університету. Також запрацює сайт, організовуватимуть навчання та поїздки на українські та білоруські експериментальні господарства. Усі ці компоненти спрямовані на підвищення обізнаності представників агробізнесу у цій сфері», - зазначає Петро Скрипчук.

Зокрема, учасникам проекту надаватимуть рекомендації, вчитимуть розробляти бізнес плани й проекти з органічного й традиційного ягідництва, горіхівництва, рекультивації земель, організації екологічного бізнесу й туризму. А також – організовувати кластери та кооперативи.

Новий проект в Рівненській області дозволить збільшити кількість підприємців у сфері ягідництва, підвищити інвестиційну привабливість транскордонних регіонів, а також налагодити нові ділові контакти.

ЧИТАТИ НА ТЕМУ: В Україні вироблятимуть органічний цукор

Скільки може заробити Україна на виробництві органіки

Тренінги з органічної сертифікації від Мінагрополітики

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>