МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На початку весни в Києві відкриють Торговий дім Азербайджану
2018-01-25

Відкриття Торгового дому Азербайджану в Києві заплановано на середину березня 2018 року.

Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні Азер Худієв в інтерв'ю Укрінформу.

"В середині березня в Києві відбудеться відкриття Торгового дому Азербайджану. Приміщення в центрі Києва ми вже знайшли й на даний момент це питання знаходиться на стадії документального оформлення", - сказав Худієв.

У Торговому домі буде виставлятися і продаватися продукція національного виробництва, буде здійснюватися координація імпорту, експорту, а також реекспорту. Окрім цього Тогровий дім буде виконувати такі важливі завдання, як проведення аналізу ринку, виявляти пріоритетні напрями співпраці та забезпечувати юридичний супровід для азербайджанських бізнес-компаній.Худієв упевнений, що це буде хороша платформа для координації всього азербайджанського бізнесу, яка буде дуже вигідна для української сторони. 

"Є дуже багато цікавих українських проектів і продукції, які потребують експорту й імпорту на ринки Центральної Азії та Ірану. Проте через ряд обставин це неможливо. А ось через Азербайджан і Каспійський міжнародний торговий порт, який ми нещодавно відкрили, гадаю, реалізація цих можливостей цілком реальна", - сказав він.

Торговий дім буде стимулювати зростання торгових відносин між державами, зокрема, експорту сільськогосподарської продукції. За словами посла, за допомогою цього проекту і ряду інших заходів рівень товарообігу між Україною та Азербайджаном можна збільшити до 1 млрд дол. США на рік.

Азербайджан входить в трійку основних покупців української картоплі. Так, 75% від всього обсягу української картоплі в 2017 році купували Білорусь, 15% - Молдова, 7% - Азербайджан.

Також Азербайджан є одним з найбільших імпортерів українського цукру. За підсумками 2017 він вийшов на третє місце за цим показником - 44,9 тис. т (на першому місці - Шрі-Ланка - 69,03 тис. т, на другому - Туреччина - 49,1 тис. т).

За словами експерта ринку Ровшана Алієва, представника Corporate Travel Group в Україні, якщо говорити про інтерес азербайджанського бізнесу в аграрній сфері України, то це дуже широкий спектр. Азербайджану може бути цікава продукція сільгоспвиробників України, перш за все борошно та вироби з неї, цукор, вершкове масло, олія, м'ясні вироби та молочні продукти. Імпорт з України по багатьох позиціях демонструє стійку динаміку до зростання. 

Українського виробника можуть зацікавити вина, тютюн, чай, цитрусові, гранат, гранатові соки й багато іншого. Також в Азербайджані є ряд великих господарств, наприклад, з виробництва граната, які зацікавлені у співпраці з виробниками концентратів і соків, і в той же час ці господарства знаходяться в активному пошуку партнерів і покупців. Крім того, є землевласники як в Україні, так і в Азербайджані, які з різних причин - від нестачі інвестицій до відсутності ринків збуту, - не обробляють свої землі в повному обсязі. Україна може бути цікава Азербайджану також як постачальник сільгосптехніки, добрив, тепличних і меліоративних систем.

РЕКОМЕНДУЄМО: Інвестиційна платформа для українського агробізнесу

63 профільні бізнес-асоціації об'єдналися в Україньку раду бізнесу

В Україні створено офіційний портал програми ЄС для підтримки малого і середнього бізнесу

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>