МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Навантажувачі Case взують у безповітряні шини
2018-01-25

Case Construction Equipment стала першою компанією, яка схвалила безповітряні шини Michelin Tweel для комплектації своїх навантажувачів.

Компанія Michelin оголосила, що буде поставляти для компанії Case шини Michelin X Tweel SSL All Terrain розмірів 10N16.5 і 12N16.5, які в 2018 році будуть доступні в якості опціонального обладнання покупцям фронтальних навантажувачів всіх моделей.

Обрана версія безповітряних шин розроблена для використання в складних умовах на бездоріжжі й оптимально підходить для будівельної галузі, упорядкування території, сільського господарства і т.д.

«Ця угода вигідно всім сторонам, а наша мета в тому, щоб налагоджувати нові зв'язки, - заявив Джастін Брок, менеджер з маркетингу продуктів для будівництва Michelin. - Ринковий попит на Tweel продовжує зростати. Все більше і більше користувачів шукають для себе рішення, що запобігають простий техніки, і Tweel є саме таким рішенням ».

Оскільки Tweel не потрібно накачувати повітрям, усувається ризик проколів, завдяки чому покращується ефективність експлуатації техніки та знижуються витрати на годину роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найтитулованіша техніка повертається в Україну: "Астра" стала офіційним дилером Valtra T 

Джерело: http://agro-smart.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>