МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Дерево-сад: в США росте дерево, яке дає 40 різних видів фруктів
2018-01-28

Що ви скажете, якщо побачите дерево, яке дає абсолютно різні, несхожі один на одного плоди? Що це диво? Абсолютно ні! Цьому є абсолютно логічне наукове пояснення: тут попрацювали талановиті селекціонери. 

Дерева з різними плодами - давнє захоплення професора Сема Ван Акена. На сьогодні він виростив більше дюжини таких дерев. Та все ж найбільшим своїм успіхом професор вважає "Дерево 40 фруктів".

Поряд з Сиракузьким університетом в США є дивне дерево – взимку воно виглядає як будь-яке інше дерево, але навесні покривається великою кількістю білих, рожевих і червоних квітів, а влітку дає чотири десятки різних видів фруктів. Настільки незвичайне дерево, яке отримало назву "Дерево 40 фруктів", є результатом кропіткої роботи професора Сема Ван Акена, який культивував рослину, щоб вона приносила безліч солодких задоволень.На диво-дереві ростуть такі види кісточкових, як сливи, абрикоси, персики, нектарини, вишня, мигдаль. Це стало можливим завдяки використанню технології щеплення, при якій на одне дерево були пересаджені бруньки різних культур. Селекціонеру вже вдалося виростити 16 таких дерев, а в найближчому майбутньому він має намір об'єднати їх в невеликий міський сад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вирощувати екзотичні рослини у власному дворі можливо

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>