МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Нова локація Bayer - теплиця площею 11 000 м²
2018-01-29

Компанія Bayer інвестувала близько €45 млн в будівництво теплиці площею приблизно 11 000 м² на науково-дослідній ділянці в Монгаймі.

Як говориться у повідомленні компанії, в рамках проекту також будуть функціонувати лабораторія та офісні приміщення для дослідження інсектицидів.

«Будівництво нової теплиці — це найбільший проект компанії Bayer у Монгаймі, що впроваджується в рамках інвестиційної програми, в яку за останні шість років було вкладено близько €170 млн. Крім нових інвестицій, ключові елементи стратегії зростання підрозділу Crop Science передбачають модернізацію та цільове розширення наявної науково-дослідної інфраструктури», — говориться у повідомленні компанії.

Теплиця складається із 133 відсіків, у яких можна буде окремо створити різні кліматичні умови, включаючи температуру, вологість, час світлового дня, коливання температур та фільтрацію повітря. Це дозволить проводити експерименти в реальних умовах, подібних до тих, що зустрічаються в природі. Можна буде проводити паралельні дослідження на місцевих і екзотичних культурах, використовуючи активні інгредієнти, які наразі знаходяться на стадії розробки, та альтернативні технології, такі як біологічний захист сільськогосподарських культур, селекція рослин та комбіновані стратегії взаємної користі та сумісності. Теплиця створить оптимальні умови для культивування та випробування понад 30 різних сільськогосподарських культур, а в окремих випадках — більш як 40 (дослідження екзотичних шкідників та корисних організмів).

«Нова теплиця покращить наші можливості розробки нових селективних інсектицидів. Ми впевнені, що інноваційні продукти на основі активних інгредієнтів, що будуть розроблятися в цій теплиці, задовольнять нагальні потреби наших клієнтів та зроблять внесок у розвиток сталого сільського господарства», — зазначив керівник відділу досліджень інсектицидів компанії Bayer д-р Маркус Доллінгер (Dr. Markus Dollinger).

Крім теплиці, для дослідження інсектицидів буде також споруджена допоміжна будівля з площею для розміщення лабораторій 1 200 м² та офісів 870 м².

Нагадаємо, що минулого року Bayer і Quantified Planet підписали ліцензійну угоду, за умовами якої Bayer надасть вченим свої запатентовані дані про різні види рослин, їх місця зростання і поширення з понад 70 країн світу. Згодом компанія зробить відкритий доступ до результатів досліджень для всіх охочих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Злиття Bayer і Monsanto 

За матеріалами: http://agroportal.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>