МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Києві шукають охочих створити мікроферми неподалік від свого дому
2018-01-29

Громадська організація «Місцева економіка» (Мекономіка) пропонує віддати киянам землі, що не використовуються, для створення городів і садів. Про це повідомила прес-служба Мекономіки.

«У Києві багато землі не використовується. Зокрема, закинуті майданчики, земля за огорожами, парканами, під арештами. Водночас, є зацікавлені городяни, які хочуть отримати доступ до землі та використовувати її», — повідомили в організації.

Представники організації шукають людей, які хотіли б щось вирощувати неподалік від свого дому.

«Ми вважаємо, що у багатьох районах Києва можуть існувати міські городи й сади. І шукаємо людей, які готові підтримати цю практику районах свого міста, біля власних домівок», — кажуть у «Місцевій економіці».

Створення міських ферм дуже популярне на Заході. Так, в Торонто змінюють місцеве законодавство і віддають незайняті ділянки під городи, а в США брат Ілона Маска вже обладнав більш як 300 шкіл мініфермами та просуває проект Square Roots — вирощування овочів у вантажних контейнерах.

В Україні дедалі більше жителів міст використовують свої балкони та домівки для вирощування зелені та овочів, а бізнес компанії облаштовують в офісах мікроферми.

Міське фермерство в Києві практикують на майданчиках Kyiv Farm в Освітній станції 31В1 та Ботсаді Фоміна, створених «Місцевою економікою». Вирощують агрокультури також в Самосаді на Подолі й Сквері Небесної Сотні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безробітні полтавці отримали можливість започаткувати власний бізнес

Фонд кредитування на допомогу фермерам

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>