МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні створять польську закупівельну групу у сфері HoReCa
2018-01-29

Найбільша в Польщі гастрономічна закупівельна група Horeca GGZ створить в Україні закупівельну групу у сфері HoReCa, яка об’єднає рестораторів та інші гастрономічні заклади для отримання вигідних торговельних умов у постачальників та сервісних компаній.

Про це Horeca GGZ анонсувала у ході першого воркшопу Києво-Могилянської Бізнес-школи, який було присвячено створенню закупівельної групи.

За основу української версії майданчика взято діючу систему Horeca GGZ, а фірмою-оператором платформи закупівель стане Hinode.

Наразі вже створено групу з тестування для адаптації польської моделі до українських реалій. Як повідомляють представники Horeca GGZ, процес модифікації першої моделі триватиме кілька тижнів, а вже за 1-1,5 місяця запланована презентація остаточної версії.

«Паралельно ми вивчаємо законодавство України й умови постачання та логістики, адже вони можуть відрізнятися від польських. Варто сказати, що пропонована нами модель працює виключно з електронними документами, тож українським компаніям потрібно буде відходити від паперового документообігу. Також цей майданчик передбачає об'єднання та спілкування з конкурентами для отримання в результаті більш вигідних умов закупівлі продукції», — зазначає голова Ради правління польської гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ Томаш Савздарго.

Серед переваг роботи закупівельної групи її розробники називають чіткі та прозорі умови співпраці, просту реєстраційну форму, отримання рестораторами виняткових знижок від виробників, участь в семінарах і тренінгах, забезпечення комунікаційних процесів. Для виробників продукції участь на торговельний майданчику забезпечить лояльну групу клієнтів-замовників і стабільний плановий оборот.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Співпраця з HoReCa відкриє для аграріїв нові можливості

За матеріалами: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>