МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Нові правила виробництва цукру мотивуватимуть аграріїв дбати про якість цукрових буряків
2018-01-29

Нові правила виробництва цукру дозволить отримати більше цукру з буряку, але змусить фермерів підняти планку вирощування цієї культури. 

Все через прийняте нещодавно Міністерством аграрної політики та продовольства України положення директиви Ради ЄС № 2001/111/ЄС, згідно з якою з 1 вересня 2022 року вимоги до виробництва цукру в Україні відповідатимуть вимогам Євросоюзу.

У найближчій перспективі вітчизняні цукрові заводи чекає перехід до європейських норм приймання сировини, що означає вимірювання не лише рівня забрудненості та цукристості, а й розрахунки втрат цукру в мелясі. А це значить, що разом із цукристістю та забрудненістю на ціну цукрових буряків при прийомі впливатимуть показники вмісту калію, натрію та альфа-амінного азоту. Така система дасть змогу платити тільки за цукор в буряках. Заводи будуть контролювати здавачів і, в результаті, отримувати якісну сировину на перероблювання.

Найбільш поширеним показником вимірювання при новій системі є вміст біологічних цукрів — так звана поляризація. Цей показник дозволяє розрахувати вихід цукру. Проте, в сучасній цукрової галузі інформації про вміст цукру не достатньо, адже обсяги виробництва залежать від цілої низки інших властивостей коренеплоду, визначення яких дозволяє підрахувати потенційний вихід цукру з одного гектару.

Нова система мотивує аграріїв дбати про якість цукрових буряків, що дозволяє цукровим заводам та господарствам працювати ефективніше. Адже якщо підприємство недобросовісно вносить азотні добрива, вони будуть мати нижчу ціну на буряк.

Експерти вважають, що переважна більшість цукрових заводів ще не готова до таких змін через нестачу потрібного обладнання та його високу ціну. Ба більше, заводи, які працюють на власній сировині, мало зацікавлені у контролі її якості. Відповідна сільськогосподарська практика, особливо у раціональному внесенні азотних добрив, допоможе фермерам та агрономічним службам звести до мінімуму ризик надмірної концентрації альфа-аміну в цукрових буряках, як результат, господарства отримають вищу закупівельну ціну від заводу.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Нові вимоги до маркування та якості українського цукру

Які країни є лідерами серед імпортерів українського цукру? 

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>