МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Китаї почали розробляти високотехнологічні сільськогосподарські промислові зони
2018-01-30

Генеральна канцелярія Державної ради Китаю видала посібник з розробки високотехнологічних сільськогосподарських промислових демонстраційних зон, підкресливши важливість технологій в модернізації сільського господарства. 

За словами заступника міністра науки й технологій Сюй Наньпін, майбутнє сектора сільського господарства Китаю полягає в його модернізації, і ключем до просування модернізації є розвиток технологій.

Наразі для розробки демонстраційних зон розробники проекту шукають професіоналів, які пройшли відповідне навчання, застосовувати сучасні технології й заохочувати високотехнологічні сільськогосподарські підприємства підвищувати конкурентоспроможність сільського господарства Китаю в країні та за кордоном.

У документі говориться, що до 2025 року повинні бути відкриті інновації, які стануть драйверами розвитку сільського господарства країни, а також буде створена група національних демонстраційних зон у сфері високих технологій в сільському господарстві. Все це призведе до розвитку в зонах «еко-будівництва», збільшення продуктивності землі й праці.

РЕКОМЕНДУЄМО: Марокко вкладе 200 мільйонів євро в сонячні проекти для забезпечення зростання сільського господарства

Чому в Китаї сади запилюють вручну?

Джерело: http://propozitsiya.com


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>