МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні залишиться лише три сорти молока-сировини
2018-01-30

Угода про асоціацію з ЄС передбачає, що в Україні має залишитися лише три сорти молока-сировини - екстра, вищий і перший. Від другого ґатунку потрібно поступово відмовитися. Ветеринарний лікар Асоціації виробників молока (АВМ) Ігор Присяжнюк пояснив журналістам чому саме Україні варто виконати поставлені вимоги.

«Змінилися вимоги до молока, яке буде прийматися на переробку. І під них підпадає 2 ґатунок. За рік такої сировини здається близько 1,5 млн тонн, але виробляється його втричі більше. Тобто 1,5 млн тонн – це переважно молоко, яке вироблено в господарствах. Другу частину цього молока, близько 44%, виготовляють в селянських присадибних фермерських господарствах», - зазначив він.

Він підкреслив, що є ще частина цього молока, яка не обліковується. Вона продається на стихійних і не стихійних ринках у вигляді сирого чи переробленого молока та споживається селянами.

«Таке молоко є небезпечнішим, аніж молоко першого, вищого та екстра ґатунків. Однак, є механізми для покращення якості молока. Якщо брати фермерські господарства, там є ньюанси, що можна виправити. І в цьому допомогають спеціалісти АВМ, налагоджуючи роботу менеджменту в годівлі, доїнні, управлінні господарством» - сказав Ігор Присяжнюк.

Головний ветеринарний лікар виділив два механізми для покращення якості молока, які виділять в рамках XI Міжнародного молочного конгресу:
  1. Вибудовування холодного ланцюжка. Чим раніше охолоджене молоко, тим воно якісніше. Якість втрачається з часом зберігання в теплих умовах. Найкраща температура для зберігання молока +4 градуси. 
  2. Використання доїльного апарату. Це мінімізує контакт молока з руками, повітрям і запобігає антисанітарії під час процесу доїння.

Експерт додав: «Спочатку ці два моменти можуть здатися нездійсненними, але внаслідок запровадження Закону, проведення децентралізації, утворення ОТГ - це все реально зробити та не потрібно витрачати власні кошти. Слід при ОТГ започаткувати молочні кооперативи. Тим паче, що 2018 року є ймовірність отримати фінансування від держави».

За словами Ігоря Присяжнюка, кооператив при сільській громаді закуповує або домовляється з молокопереробним підприємством, встановлює та облаштовує пункт прийому молока. І всі люди, які входять до громади, протягом 2 годин після доїння зносять молоко на такий прийомний пункт. У свою чергу, сировина швидко охолоджується та не втрачає своєї якості.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Молоко у населення закуповувати будуть, але лише для виробництва нехарчових продуктів

Три молочні продукти на день: виробники молока вже 7 років розвивають культуру здорового харчування школярів

Джерело: http://agronews.ua
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>