МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

10 продуктів, які можуть зберігатися вічно
2018-01-31

Зазвичай ми звикли до думки, що всі продукти мають властивість псуватися. Людство всю свою історію намагається продовжити термін придатності їжі за допомогою різних прийомів.

І, хоча саму природу поки ніхто не перевершив, люди шукати нових шляхів для подовження терміну придатності продукту. Іноді це виходить, причому настільки, що він здатний набагато пережити людину. Вчені розповіли про десять дивовижних продуктів, які можуть зберігатись практично вічно, не втрачаючи при цьому свої живильні цінності.


Білий рис


Білий рис може зберігатися протягом 30 років. Це стосується шліфованого рису, який протягом тридцяти років не змінить свого смаку і поживної цінності за умови того, що навколо не буде відбуватися екстремальних перепадів температур. У той же час коричневий рис зберігається всього шість місяців із-за підвищеного вмісту вологи в його оболонці.


Мед


Мед є єдиним продуктом у світі, який має вічний термін придатності. Мед замішаний на простих цукрах, які виходять за допомогою ферментації. Бджоли роблять мед практично недосяжним середовищем для бактерій, тим самим перетворюючи його на ідеальний продукт.


Сухе молоко


Ідея з висушуванням молока входить в число найбільших досягнень людського розуму, адже таке молоко зберігає свою поживну цінність невизначено довго і може зберігатися в значно складніших умовах, ніж рідке молоко.


Сіль


Враховуючи, що сіль відноситься до розряду мінералів, яким властива біологічна суєта, зовсім не дивно, що вона може зберігатися практично вічно, за умови дотримання простих характеристик зберігання. Сіль ефективно видаляє вологу, тому здавна використовувалась для збереження харчових продуктів і бальзамування тіла.


Соєвий соус


Навіть після відкриття, соєва приправа може зберігатися в холодильнику кілька років, вбираючи сторонні запахи, але залишаючись придатною для вживання в їжу.


Цукор


В даному випадку метод зберігання відіграє більшу роль, ніж сам продукт. Якщо зберігати цукор в сухому прохолодному місці — він може зберігатися довгі роки.


Сушені боби


За відгуками тих, кому траплялося готувати квасоля тридцятирічної давності, вона цілком їстівна і навіть практично не втратила смаку. Тому, боби — хороший вибір для бомбосховищ і наметі в лісі.


Кленовий сироп


Сироп на природних сахарах — також вельми довгограючий продукт, якому як і цукру, потрібне відповідне середовище зберігання.


Алкогольні напої


Лікери і пиво не входять в число довгожителів, зате ось напої міцніше протягнуть набагато довше. Віскі, ром, горілка і звичайно коньяк — провести час без поповнення провізії з цими довгожителями можна досить весело.


Пеммікан


Винахід індіанських племен — пеммікан являє собою висушене м'ясо великих тварин, таких як лось або буйвол. Таке м'ясо можна їсти в будь-якому вигляді, тільки от колишній спосіб приготування сьогодні змінено з урахуванням технологічного прогресу.


РЕКОМЕНДУЄМО: 5 рослин для виробництва біопалива майбутнього

ТОП-4 незвичні культури, які сьогодні вирощують фермери України

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>