МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Думки з Давоса: Україні пора інформаційно дистанціюватися
2018-01-31

На форумі в Давосі представники інших держав висловлювали стосовно України досить обнадійливі думки. Глобальний директор Digital Farming Bayer Тобіас Менне вважає, що в плані впровадження цифрових технологій український бізнес стоїть лише на старті. Але в цьому є свої плюси: аби заснувати сучасне фермерське господарство, не потрібно багато грошей. 

«Тут знадобиться лише ваша креативність. Усе інше — комп’ютери, цифрове забезпечення, доступ на ринок — ви можете взяти в оренду майже безкоштовно», — сказав Тобіаса.

Представник Bayer також додав, що через неправильні підходи до господарювання продуктивність українських чорноземів дуже знизилась. А отже доведеться інвестувати в добрива й ефективно їх використовувати — тут і стануть в нагоді цифрові технології.

А от Майкл Горш, керівник Horsch Machines, висловив думку, що український агробізнес мало отримує інвестицій ззовні. Хоча у сфері зерновиробництва Україна може похвалитися такими результатами, як Бразилія чи Аргентина.

«Інвестують переважно самі українці. Це трохи лякає нас, іноземних фермерів, оскільки вони можуть вивести нас із гри. Тому краще робити бізнес з українцями, а не перешкоджати їм», — вважає Горш.

Іноземні експерти радять Україні бути активнішою в інформаційному плані, адже часто інвестиції до українського бізнесу не доходять тому, що про нього мало знають. На жаль, для західного інвестора все, що західніше, сприймається як Росія. Тож Україні пора інформаційно дистанціюватися.

Все ж інвестори інколи приглядаються до українського бізнесу, особливо стартапів. Найбільше їх цікавлять проекти у сфері блокчейн.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Як у Давосі українські агростартапи рекламували

Джерело: http://agroday.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>